Příbuzní nezvěstné astronautky se zoufale snaží přijít na kloub jejímu záhadnému zmizení. To, co zjistí, může ale ohrozit je i celou planetu. (Netflix)

mikisocka

Mam sice rad scifi, iss a zahady, takze som cielovka, ale toto bolo neskutocne umorne. Dvakrat za diel som pozeral, kedy uz je koniec casti. Stopaz asi 5x dlhsia nez by mala byt. Cely dejovy posun postaveny na velmi neprijemnych scenach, ktore nikto nechce zazit a okolo nich sa to zbytocne tocilo stale dokola. Nehovorim o doocibijucich chybach v scenari a vetach typu - nechajme si vsetko pre seba a nikomu to nepovedzme. Ako sa hovori, ak ta po 50 stranach zaujma len to, kto je vrah, precitaj si poslednu stranu a odid. ()

Jindra_S

Čtyři hodiny života, které mi už nikdo nevrátí a k čemu to všechno bylo? Pro sledování scén šustících papírem jako v českých seriálech? Pro "twisty", které nedávají moc smysl?  K hereckým výkonům umocněným dabinge do angličtiny? K závěrečné "pointě"? Pro poselství, že je třeba se sjednotit? Ke splnění kvót na zdravotně hendikepované hrdiny? Ke sledování hlavního hrdiny ve svetru s velbloudy? Ani jedno za to nestojí a nemá cenu se na to dívat. ()