Láska přes okno 3: Z očí do očí

• Španielsko A través de tu mirada (viac)

Raquel s Aresem nemůžou dostat jeden druhého z hlavy, ani když chodí s někým jiným. Dají se v závěrečné kapitole trilogie zase dohromady, i když jim rodina nepřeje? (Netflix)

Arsenal83 odpad!

Pre fanúšikov dlhých scén, kde si kamaráti fajčia vtáky a potom krásne nakladajú uhorky do sralnice to je samozrejme romantika jak blázen. Pre normálny zvyšok je to, ako ARI50 píše, skutočne "napínavý díl". Napína pri ňom ako pri týždňových ponožkách. ()

BMW12

Po příběhové stránce to už bylo lepší než předchozí dva díly, ale je zde naopak méně erotických scén. Celkově je však celá série průměr, tedy 3*. I když hlavní postavy jsou sympatické a fandil jsem jim, ať jsou spolu. Konec mě ale opravdu vystrašil. ()

Marcos22

Třetí díl progresivní španělské young adult erotické romance, Láska přes okno, uzavírá velmi zdařilým způsobem životní etapu sourozenců Hidalgových a jim blízkých osob, která se ve své podstatné části točí okolo romantické linky Raquel (Clara Galle) a Arese (Julio Peňa). Ani přes časovou tíseň, jež musel režisér Marcal Forés při uvedení závěrečného dílu s podtitulem Z očí do očí čelit, neztrácí snímek nic ze své atraktivní formy. Divákovi je tak stejně jako v předchozích dílech servírován vnitřní emoční boj postav, příhodně se mísící s erotičnem a dramatičností příběhu. Všechny tyto aspekty jsou tentokrát výborně vybalancovány a udržují diváka v napětí po celou dobu stopáže. Závěrečnému dílu se po kvalitativní stránce daří navázat na velmi zdařilý první díl a s noblesou uzavírá tuto povedenou teenage trilogii. Čtyři hvězdy. 👍 (26.02.2024) ()

oveckaoa

První díl byl nejlepší druhý díl byl tragédie co neměla ani vzniknout a třetí je na úrovni druhého. Zatímco ostatní tyhle teenage série to dokázaly zakamuflovat a nabídly nějaké vztahy a pak řešení tady je jasné zhruba od 30 minuty, že Ráchel skončí s Áreem z toho šlo udělat 45 minutovou záležitost a o nic zajímavého by jsme nepřišly.  Z Apolla udělaly homosexuála  (Netflix hold nemohl si to odpustit )  ta s těmi fialovými vlasy kdyby tam nebyla nic se nestane (má tam tak 5 minut).  Artemisova žena rodí a on přemýšlí nad rodinou nebo nad tím jaký má být otec místo, aby se jí zeptal co ona chce (opakování dvojky) . Ta nová žena Área už nevím ani jméno má bokovku  s jiným chlapem on má bokovku s Ráchel a nikomu z nich to nevadí Ráchelina kámoška je povolná jak v předchozích dílech  (tady nikomu neroztáhne nohy nestihla to) . Chválím hudbu a herci jsou taky v pohodě zbytek je výplň a na konci je pěkně oblečená .  P.s. ze všech možných míst kde se mohly setkat (třeba kino,  divadlo, u něho doma u ní doma)  vybral hřbitov to je teda romantik 40 procent ()

• V části „O pět let později“ je na konci první záběr na Raquel (Clara Galle), jak zapojuje červenobílý kabel do zdi nového společného bytu manželů. Vztah začal kvůli wifi, takže poslední scéna začíná také tam. (Johnny.ARN)
  • Druhý a třetí díl této trilogie byly natočeny současně. Film Láska přes okno: Dálka byl pak uveden v roce 2023 a film Láska přes okno 3: Z očí do očí v roce 2024. (Johnny.ARN)
  • Dalekohled, který byl v prvním filmu v Raquelině (Clara Galle) ložnici, je zde pryč. V prvním filmu byl zařazen jako narážka na román z Wattpadu, v němž má Raquel zlozvyk špehovat Area (Julio Peña) dalekohledem. Dalekohled v tomto filmu pravděpodobně zmizel, aby vyjádřil, že už není „malá šmíráčka“. Posunula se dál a jejich dynamika je vzájemná. (Johnny.ARN)