Láska přes okno: Dálka

• Španielsko A través del mar (viac)

Raquel a Ares se celý rok neviděli a teď spolu vyráží na romantický výlet k moři. Přežije tahle láska pořádnou dávku flirtování a jejich pochybnosti o sobě samých? (Netflix)

oveckaoa

Prokletí druhých dílů pokračuje tohle je v podstatě kopírka Stánků s  polibky 2 (a jiných podobných filmů). Ráchel je na škole v Barceloně Áres je na škole ve Švédsku nemůžou bez sebe žít tak si pořád píšou nastávají prázdniny on za ní dojede  pak dojdou do domu jeho rodičů pak si vezmou jachtu a jdou se projet. Mezitím on potká holku co po něm jede asi i on po ní a po Ráchel jede spolužák ze školy, kterého tam taky potká do toho jí její kámoška pořád říká, že jí je nevěrný. Další z Áresových bratrů ten nejstarší jede po hostesce a bojí se to říct rodičům a ji to štve a po tom Rácheliném kámošovi jede jakási ženská. Ten jeho nestarší bratr vyhodí tu hostesku jelikož urazila jejich mámu a Ráchel se dozví , že se Áres vyspal s tou holkou ačkoliv si nic nepamatuje a Ráchelinin kámoš se vyspí s tou holkou . Na konci přijde nečekaný zvrat se smrtí jedné postavy to jediné jde možná ocenit že na to měly koule. Jinak Ráchel se pohádá s Áresem ta její kamarádka si dá trojku s Áresovým bráchou a nějakým kuchařem a ten jeho nejstarší bratr se udobří s tou hosteskou zbytek se bude řešit v dalším díle.  40 procent ()

xxxLussyxxx odpad!

Jednička byla fajn, mělo to příběh, nenudila jsem se, ale co proboha bylo tohle? Proč to vůbec natáčeli, když se tam v podstatě nic nedělo? Až do konce jsem to nedala, vypnuto po hodině a myslím, že už znovu nezapnu, protože se vytratil jak děj, tak i chemie mezi herci. Ztráta času, radši se běžte projít. ()

Anet21 odpad!

⚪Extrém, zle zahrané, zle napísané, ešte horšie zrežírované. Dlhé hudobné montáže ako z 365 dní, podobne zlé, pseudoerotické scény malých faganov zo strednej, ktorým máme veriť, že im tá ,, láska" vydrží na celý život. Plus, každá postava vo filme je idiot, pokrytec, klamár, potenciálny neverník a morálka je pre ňu cudzie slovo zo slovníku, pričom by ale divák mal týmto postavám fandiť a mať k nim sympatie.⚪Horšie ako prvý diel a to je už čo povedať. A znova, ako 365 dní, Kissing booth a iné podľa pofidérnej knižnej predlohy.⚪ ()

BMW12

Stejné hodnocení jako první díl. Hlavní hrdinové Raquel a Ares jsou sympatičtí, ale film kazí špatný scénář. Některé scény vůbec nedávaly smysl ve spojitosti s příběhovou linií. Vždy, když už to začne být zajímavé, tak tam přijde šílený scenáristický zkrat. Ve výsledku je z toho průměrná romantická komedie, resp. spíše erotická komedie. ()

Arsenal83 odpad!

Španielsky After 2, alebo netflixovské soft-porno pre honibrkov, ktorým stačia aj silne skvasené hispánske ksichty, v ktorých majú všetci dokonalé telá, ale držky v lepšom prípade na blivajs. Hlavne teda u väčšiny dievčat v hlavnej role. V podstate všetci nemajú čo na práci, len v bazéne sa buzerantsky chytať za rite, pri lízaní zmrzliny si predstavovať, ako mu ho vyfajčím a potom to aj zrealizujem, následne niekde na jachte hráme všetci fľašku a po nej rýchlo dzigáme v kajute. Proste skutočné veľdielo dnešnej doby, pri ktorom začína rozum stáť, čo za debilov produkuje naše vysoké školstvo, kde dvadsiatnici vidia vrchol životného úsilia takéto sračky na Netflixe + mávanie dúhovou vlajkou, a potom tu dávajú plné hodnotenia na filmy, pri ktorých aj pri vzruchových schopnostiach meňavky na prvú pochopíš, že je to len brak, ktorý ponižuje ľudské vzťahy a sexualitu na úroveň najzákladnejších živočíšnych pudov. ()

• Natáčanie sa začalo 4. apríla 2022 v Katalánsku v Španielsku a pokračovalo až do 9. júla 2022. Hlavné snímky vznikli v Barcelone. (Arsenal83)