60 minut

• Poľsko 60 minut (viac)

MMA borec nechce, aby mu soud odebral dceru. Odřekne proto důležitý zápas a spěchá přes celý Berlín na oslavu jejích narozenin. (Netflix)

Arsenal83

Film o tom, koľko úderov dokážete prijať, než definitívne padnete na hubu. Je ale dobre známe, že každým úderom do hlavy človek stráca milióny mozgových buniek, našťastie väčšina boxerov a zápasníkov MMA pôsobí, že stratiť nemajú čo. V tomto ohľade to Sakraya zahral dobre, pokiaľ samozrejme hral. Film má svoje pozitívum v tom, že sa v ňom stále niečo deje, je tu veľa akcie, aj keď čiastočne nereálnej, pretože tak nadľudskú silu nemal ani Kraken, čo tu miestami predvedú kopačkári. ()

Juto

Je dobré, že globálna streamovacia služba NETFLIX má rozhodne chuť na nezvyčajné experimenty. A hľa, pre mňa neznámy režisér Oliver Kienle necháva pozoruhodne dobre trénovaného Emilia Sakraya, podobne ako Franku Potente ako Lolu, bežať Berlínom proti nemilosrdnému plynutiu času. Ale v scenári nenájdete žiadne zvláštne záblesky inšpirácie. Ale ani to nie je zlé. Tomto filme je dôležitá iba akcia a tá sa podarila. 5,5/10 ()

darkrobyk

Jakási obdoba snímku Lola běží o život (1998), která přirozeně není tímto překonána snad i proto, že se jedna čistě o oddechovou mlátičkovou podívanou, kde se motiv dcery utápí ve všech těch střetech a únicích. Z hlediska žánru solidní, byť to chvílemi působí, jako že jsou jen poslepovány jednotlivé bojové scény, co ale mají intenzitu - cukrárna, diskotéka a bar a jak jinak finále. Většina postav včetně Octavia je nesmrtelných, nebo mají minimálně životů jako kočka, což je pochopitelné, páč v reálu by šly po pár úderech k zemi a co dál. Příliš mi nesedla hudba, ale asi nejsem cílová skupina. I tak to zamrzí, jelikož německá hudební scéna je pestrá a kvalitní, a když už elektronika, tak by se našla rozhodně řada skvělých kapel EBM. Coby jednohubka dobré. ()

claudel

Lékař, učitel, popelář, pekař nebo MMA zápasník, každý milující tatínek bez ohledu na povolání by utíkal přes celý Berlín, Prahu, Paříž, aby stihl za tak vypjatých okolností narozeninovou oslavu svojí dcery. Ovšem pouze poslední jmenovaný má největší naději na úspěch, když mu jdou po krku drsní týpci, kteří mu chtějí ublížit. Žádné filmové veledílo, ale povedená německá oddechovka. ()

Hapretor

Dám tomu 4. Má to vše, co sem chtěl v tu chvíli, co sem měl chuť na nějaký brainwash akční náser ... Jen chyběl Adkins ... ale ten pak ani nebyl potřeba ... celkem nápadité a ne okoukané mláticí béčko, který má "sympatické" postavy, opravdu poutavé bitky, a nadupanou hudbu ... stejně jako hlavní borec ... tohle se povedlo ... ()

• Keď hrdina po súboji s černošským zápasníkom v bare vyjde pred bar, môžeme počuť rozhovor dvoch mužov v češtine. (johnsnow)