Išura - Season 1 (2024) (séria)

Alus Hvězdný běžec (S01E02)

(epizóda)
  • Japonsko Hoshi Hase Alus (viac)
TV spot

Na špeha je podniknut útok a jistý vojenský důstojník se pokusí zabít draka. (Disney+)

TV spot

Lenka.Vilka

Tady je tolik informací, nových jmen a nových lokací, až mi šla hlava kolem! Žádné šetření diváka. Má to ale vadu na kráse, těch dvacet minut vyčerpá. Což je škoda, protože druhá polovina byla o dost lepší. Vážně dobrá akce. Ale kdyby se mě někdo zeptal, co se tady stalo a kdo byl kdo, tak mu řeknu: Koukni na to a potom mi řekni... ()

Miyamoto

Kvalita jde trochu dolů... Žádný velký úvodní příběh se nekoná, jdeme na draka a jsme překvapeni, když neletí, ale běží na nás po zemi (jako fakt). No OK, je tu opět absolutně odhodlaný generál, který o odhodlání, velikosti a podobných heslech vykřikuje pořád dokola i když jeho jedno jediné útočné kouzlo na draka evidentně nefunguje... Pak tu máme wyverna, který nosí zbraně, je kámoš od generála a draka sejme bez potíží... Zatím to vypadá, že se autoři rozhodli pro změť klišé, kdy máme spoustu rozdílných postav, které jsou (skoro) všechny overpowered a chtějí se účastnit nějakého toho turnaje o kterém vlastně moc nevíme... No, příběh by to chtělo, tyhle intro epizody nejsou zatím nic moc. ()

gumbo

Přehršel nicneříkajících jmen a lokací, přehršel patetických prázdných slov a jeden ošklivý polo-CGI souboj. To vše proto, aby jsme se dozvěděli, že nějaká superschopná ještěrka umí dobře bojovat a je to rogue. Takhle fakt ne, tohle mě opravdu nebaví. Skip? 35% ()