Išura

Japonsko, (2024–2025), 9 h 36 min (Minutáž: 24 min)

Predloha:

Keiso (kniha)

Scenár:

Kenta Ihara

Kamera:

Mari Inoue

Júki Kadži, Reina Ueda, Džun Fukujama, Akio Ócuka, Mamiko Noto, Romi Paku, Sóičiró Hoši, Kóiči Jamadera, Rie Takahaši, Sora Amamija, Aoi Júki, Šótaró Morikubo (viac)

Král démonů, který naplnil celý svět strachem, byl poražen. Nicméně jméno a existence hrdiny, který tento skutek vykonal, zůstává tajemstvím. Teď, když je doba strachu u konce, ve světě zbývá jen jedna mocnost, která by se mohla stát další velkou hrozbou. Jsou jí šura, kteří mají sílu stovky démonů a jsou proto neporazitelní běžnými prostředky. Šura, kteří ovládají různé schopnosti, dávají v sázku svou čest, pýchu a životy v nezastavitelných bitvách, které nemají v historii obdoby, aby naplnili své tužby. Boj o korunovaci největšího hrdiny právě začíná. (Disney+)

Recenzie používateľa Lenka.Vilka k tomuto seriálu (2)

Sódžiró Vrbový meč (2024) (S01E01)

Prvnímu dílu dávám opatrné čtyři hvězdy a jsem zvědavá, jak to bude pokračovat. Protože první díl toho zase tolik neřekl. Naznačil svět a na konci dílu další věci, který jsem si rozhodně nebyla schopná v té rychlosti zapamatovat. Ale jelikož se s těma postavama ještě potkáme, nějak mi nepřišlo nutný to hrotit. To uprostřed ale byla příjemná akční podívaná, kde zabavila pravidla, jak lze porazit někoho, kdo na první pohled vypadá neporazitelně. Animace fajn, hudba fajn. Tak snad to tak zůstane  :) ()

Alus Hvězdný běžec (2024) (S01E02)

Tady je tolik informací, nových jmen a nových lokací, až mi šla hlava kolem! Žádné šetření diváka. Má to ale vadu na kráse, těch dvacet minut vyčerpá. Což je škoda, protože druhá polovina byla o dost lepší. Vážně dobrá akce. Ale kdyby se mě někdo zeptal, co se tady stalo a kdo byl kdo, tak mu řeknu: Koukni na to a potom mi řekni... ()