Pasca

• Česko Past (viac)

Spustiť sa v noci zo strechy newyorského mrakodrapu, znefunkčniť dokonalé bezpečnostné zariadenie, vyrezať z rámu vzácneho Rembrandta a odoslať ho podnikovou potrubnou poštou do Kuala Lumpuru... Len jeden človek na svete dokáže byť taký šikovný a drzý: Robert MacDougal, starnúci lupič - džentlmen, ktorý pracuje nielen pre peniaze, ale aj - a najmä - pre potešenie. Virginia Bakerová z poisťovne Waverley je o tom stopercentne presvedčená. A nielen to. Vie, ako dostať tohto nepolapiteľného zlodeja, ktorý sa špecializuje na krádeže najvzácnejších umeleckých diel a roky uniká všetkým pokusom o dolapenie. Potrebuje len získať požehnanie svojich šéfov, a potom, samozrejme, Macovu dôveru a náklonnosť. Súhlas od nadriadených nebude problém, ale získať Macovu dôveru pôjde už ťažšie. Hoci je Gina mimoriadne príťažlivé dievča, ktorého pôvabom nik neodolá, skúsený Mac sa celý život riadi zásadným pravidlom vylúčiť akékoľvek osobné vzťahy počas rozrobenej práce. Ale ako je známe, život prináša nečakané prekvapenia a výnimka potvrdzuje pravidlo. Nuž, nikdy nehovor nikdy... (TV JOJ)

MI-380

Příjemná podívaná na Conneryho a Zetu-Jones, přiměřená dávka akce, napětí a romantiky. Dokonalá zábava pro ty, kdo nepotřebují to něco, co by mohlo být ve filmu navíc...ale jak to něco popsat? 75%. ()

jitrnic

Tak zaprve Catherine Zeta-Jones, jejiz herectvi mi prijde smesne (takove strasne snazive, podobne upracovane jako jeji zevnejsek), pak mi vadi, ze Sean Connery je uz je prece jen trochu stary na to, abych mohl prijmout jako naprostou samozrejmost, ze by mezi hrdiny melo vznikat jakesi eroticke napeti, z cehoz plyne i zaverecny problem, ze by mi nijak zvlast nevadilo, kdyby jeden z hrdinu treba uprostred deje necekane skonal, jestli se spolu vyspi nebo nevyspi a zaverecne scenaristicke obraty a podobraty me uz znechutily uplne a diky nim se podle me nejedna nakonec ani o prumer. ()

ssfan

Jen průměrný thriller, který táhne hlavní duo. Nebýt Catherine Zeta Jones a Seana Conneryho, bylo by to velmi zlé. Takto slabý nadprůměr. Potěší snad jen zajímavé exteriéry a místy napínavé scény, takže jen 65% ()

G.W.Bush

Až se stanu zločineckou legendou, tak po mě stejně půjde dvousetkilový pojišťovák a nikoliv svůdná kráska s novou pracovní smlouvou. ()

herr_carter

Nebál bych se možná ocenit i 4*, Catherine je tu naprosto k sežrání v těch elastických oblečkách. Divím se, že si Sean nenaslintal do plnovousu, když jí viděl cvičit mezi lasery.....................moje hodnocení = 6,5 z 10. ()

uzzi

Uhrančivý pohled Seana Conneryho a uhrančivá prdelka Catherin Zeta-Jones. Mezitím nějaké ty pasti, pár akčních a ne moc dobrých scén. Film který okolo vás prohučí jako žigulík bobovou dráhou. Takže tu máme tu prdelku a uhrančivý pohled, zabálíme, zvážíme. a máme 50%.... další prosím ()

korndaddy

Dvojice Connery a Zeta-Jones mi absolutně do filmu s podobnou tématikou nezapadá. Nicméně dokážu si představit i horší. Celkově vzato, asi bych se na to podruhé nekouknul. ()

iXtr3m3

Efektné zakončenie skvelých deväťdesiatiek so zvučnými menami vtedajšej doby. Dobre natočené, dobrá výprava, od Conneryho štandard, na Catherine sa pekne pozeralo. Zhliadnuté po 18tich rokoch včera a stále pozerateľné. ()

Perry-

Ke to tak mezi 3 a 4*. Poprvé na 4*, při dalších shlédnutích tak na 3,5* :) Connery je skvělý, jako vždy, C.Z. Jones mi mimořádně také nevadila. ()

wosho

Trošku předvídatelné, místy napínavé, ale celkově sterilní podívaná, bez něčeho navíc. Ale Connery i na prahu sedmdesátky válí jak mladík, v akci, tak v působení na ženský. ()

I.AM.NOT

I přes naivní scénář na mě Past působí hodně příjemně s příjemným Connerym a krásnou Zeta-Jones. I přes věkový rozdíl je vidět každá jiskra (taky už víme koho si Catherine vzala) a potěšila mě scéna, kde Connery říká něco ve smyslu: "Říkal jsem žádné LCD obrazovky." Film prostě na mě působil jako takový přelom mezi moderní technologií a starou krimi školou, ať už představitely či dobou přelomového milénia. ()

dopita

Solidní lupičskej film, kterej je natočen v příjemném staromódním až konzervativním duchu. Minimum akce, trocha napětí, sympatickej Connery, slušivá Zeta a celkově řemeslně slušně odvedenej film, kterej pobaví, neurazí, ale v hlavně nezůstane. ()

Paity

Sean Connery a Ctherine Zeta-Jones ve filmu, od kterého možná nikdo moc nečekal, ale který přinesl mnoho. Mnoho zábavy, napětí a zvratů. Hlavně Sean Connery i s věkem stále neztratil nic ze svého šarmu a né nadarmo je to on, se kterým by většina chlapů šla na pivo. ()