Pasca

• Česko Past (viac)

Spustiť sa v noci zo strechy newyorského mrakodrapu, znefunkčniť dokonalé bezpečnostné zariadenie, vyrezať z rámu vzácneho Rembrandta a odoslať ho podnikovou potrubnou poštou do Kuala Lumpuru... Len jeden človek na svete dokáže byť taký šikovný a drzý: Robert MacDougal, starnúci lupič - džentlmen, ktorý pracuje nielen pre peniaze, ale aj - a najmä - pre potešenie. Virginia Bakerová z poisťovne Waverley je o tom stopercentne presvedčená. A nielen to. Vie, ako dostať tohto nepolapiteľného zlodeja, ktorý sa špecializuje na krádeže najvzácnejších umeleckých diel a roky uniká všetkým pokusom o dolapenie. Potrebuje len získať požehnanie svojich šéfov, a potom, samozrejme, Macovu dôveru a náklonnosť. Súhlas od nadriadených nebude problém, ale získať Macovu dôveru pôjde už ťažšie. Hoci je Gina mimoriadne príťažlivé dievča, ktorého pôvabom nik neodolá, skúsený Mac sa celý život riadi zásadným pravidlom vylúčiť akékoľvek osobné vzťahy počas rozrobenej práce. Ale ako je známe, život prináša nečakané prekvapenia a výnimka potvrdzuje pravidlo. Nuž, nikdy nehovor nikdy... (TV JOJ)

agassi68

Sean Connery má čaro osobnosti a takmer v každom filme, v ktorom hrá, pozdvihne jeho úroveň. Sprevádza ho sexy manželka M.Douglasa, takže dvojica špičkových lúpežníkov môže začať. A ciele má vysoké.. ()

Hapretor

Děj? Koho zajímá, když tam hraje nádherná Catherine Zeta-Jonesová v proklatě přilnavém "neoprénu"! Zde jsem poprvé zatoužil být Sean Connery! ()

helloween93

Je vidět, že tvůrci filmu vsadili hlavně na jiskření mezi Connerym a Zeta-Jones. Scénář je v některých pasážích docela děravý, ale ten závěr se mi líbil, tak to nechám na 4*. ()

Manhattan

Je to sice mega guláš, ale Connery a a Zeta jsou ideální ingredience, které se k sobě velice hodí, a pokud si k tomu to menu dáte i kvalitního bíraka, může se vám dostavit blažený zážitek.Šedesát ze sta je ideální hodnocení pro tuhle krmi. ()

Kingjiri

Sean Connery má prostě dobrý charisma na to, aby hrál role takovejhlech šarmantních zlodějů. Na jeho osobě taky celej film dost stojí, ale Catherine Zeta-Jones hrála taky dobře. Sice těžko zastíní Conneryho, ale dělala aspoň pěkný křoví. Příběh byl docela fajn, hlavně loupeže byly pěkně vymyšlený a natočený. Přesto všechno jsem ale nedokázal najít nějakou tu "přidanou hodnotu" - něco, co by mě přimnělo Past shlédnout znova. Pohodová podívaná a jeden z lepších thrillerů, co se dá v televizi občas "naladit", tři silnější hvězdy. ()

Kubeska

Scottie Ferguson (postava Jamese Stewarta ve Vertigu) by měl docela problém s některými scénami a ještě bych podezíral tvůrce z toho, že si vzali na Catherine Zetu-Jonesovou kostotom a udělali jí operaci á la Marilyn Manson kvůli scéně s paprsky. :D ()

Razzor_82

"Když mám zpoždění, tak protože jsem mrtvý." Průměrný scénář může zachránit jedině kvalitní herecké obsazení. Šarmantní zlodějíček Connery a krásná Zeta-Jones. Tahle herecká dvojka má parádní intimní náboj. Efektně natočená devadesátková klasika, která nenudí a má náboj. 7/10 ()

Stíba

Tak jsem si po skoro čtvrt století od natočení připomenul tenhle nezapomenutelnej akčňák. Nezapomenutelnej zejména díky Ginině proplétání laserovou "pastí" ale výborných scén je tu více a samozřejmě i vztah a chemie mezi ní a Macam je tím, co dělá tenhle kousek v jistém ohledu výjimečným. ()

haWranka

Tenhle film jsem se během cesty do Francie autobusem naučila naprosto nesnášet. Nikdy jsem ho nepovažovala za skvost, ale co jsem ho viděla dvakrát během tří dnů, tak se moje averze dokonale prohloubila. Sean Connery je sice sympaťák, ale nejlepší léta už má za sebou. Vlastně je tenhle film moc fajn pro chlapi. Trocha akce a hlavně spousta a spousta záběrů na vnady Catherine Zeta-Jones. No mě to nevytrhne... ()

waska

Na podruhé mě to už tak nepobavilo jako na poprvé. Connery je jako vždy charizmatický a krásná Catherine tomu dává patřičný říz. Příběh je zajímavý, ale film trochu ztrácí kvůli ne zrovna nejlepšímu scénáři. Celkově lehce nadprůměrný film, tak akorát na 3.5* ()

dessa

Lehce nadprůměrná akce s některými báječnými momenty - sledovat třeba dračici Catherine jak cvičí mezi paprsky a k tomu ji komanduje snad nejcharismatičtější herec všech dob Sean Connery, lahůdka. ()

hlína

Překvapivě zajímavý thrillerek, sice občas hluchá místa můžou vadit, ale rozuzlení a náplň zlodějin je zábavná. Šón a Káťa to pěkně prostě na nás pěkně zahráli... ()

FireTight

Příjemný a ničím nenáročný snímek na obvyklý víkendový podvečer. Connery předvádí svůj klasický vysoký standard a Zeta-Jones mu při tom dělá takové hezké křoví (mimochodem, všimli jste si, kolik bylo za celý film záběrů na její zadek?). Ale jako film to do určité míry funguje, jen u toho nesmíte příliš přemýšlet, pitvat se v detailech, spíš se jen posadit před bednu, mozek nastavit do polohy "relaxace" a těch sto devět minut si zkusit užít. Malá výtka směrem ke konci... tohle bylo jako co? Zloděj není zloděj, kámoš je agent, zloděj je zloděj, kámoš není agent? Trošičku překombinované... ()