Beacon 23 - Season 1 (2023) (séria)

Corbenic (S01E01)

(epizóda)

Martrix

Kromě poznatku, že si Hugh Howey libuje v zasazování svých příběhů do válců...třeba si něco pomocí falických objektů kompenzuje, můžete sledovat i rozdíl v produkci Apple a MGM. Posledně jmenovaným je evidentně úplně jedno, že tvůrci vybudovali naprosto nefunkční svět plný pitomostí. I kdyby to obsahově nebylo marné, tak touto epizodou ukázali, že žánru vůbec nerozumí. Buď otrocky převedli knihu, aniž by se zamysleli jak to bude působit v reálu, nebo a to je pravděpodobnější, jim to bylo u zadku, protože potřebovali, aby to bylo právě takhle. ()

MoiJe

Dobre to nie je. Scenar je napisany tak, aby sa stalo, co potrebuju, nie aby bol dobry samotny dej. Nebyt Leny, idem s hodnotenim este nizsie. ()

warrenur

Pobavila praca s AI, ci uz v holografickej alebo "HW-levitujucej" podobe. Tento aspekt sci-fi mozem. Taktiez potesila pritomnost a vykon Leny Headey. Uz menej mi vsak sedel a svojim herectvom obcas iritoval samotny spravca majaku, Stephan James. Nova nerastna ruda, hyperspanok, AI....zatial to posobi dost nesurodo a genericky. Uvidime, kam to povedie, ale sancu si to este v mojich ociach zasluzi. ()

Solverino

Předlohu (knihu) jsem bohužel nečetl (nevyšla u nás), ale seriál mi (zatím) přijde jako slušná cypovina. SPOILER! Kolem "majáku 23" létají kosmické lodě nadsvětelnou rychlostí a on na ně čumí na displejích jak se pomalu posouvá po obloze - WTF!? a takových debilotin je tam vícero... ach jo, kdo při smyslech se na tohle může koukat? Kosmické prostředí pak slouží pouze jako kulisa pro nekonečně tlachy o prdu (jako vždy). Uvidíme jak se to vyvine... zatím slabých 40%. ()