Beacon 23 - Season 1 (2023) (séria)

Corbenic (S01E01)

(epizóda)

Martrix

Kromě poznatku, že si Hugh Howey libuje v zasazování svých příběhů do válců...třeba si něco pomocí falických objektů kompenzuje, můžete sledovat i rozdíl v produkci Apple a MGM. Posledně jmenovaným je evidentně úplně jedno, že tvůrci vybudovali naprosto nefunkční svět plný pitomostí. I kdyby to obsahově nebylo marné, tak touto epizodou ukázali, že žánru vůbec nerozumí. Buď otrocky převedli knihu, aniž by se zamysleli jak to bude působit v reálu, nebo a to je pravděpodobnější, jim to bylo u zadku, protože potřebovali, aby to bylo právě takhle. ()

Solverino

Předlohu (knihu) jsem bohužel nečetl (nevyšla u nás), ale seriál mi (zatím) přijde jako slušná cypovina. SPOILER! Kolem "majáku 23" létají kosmické lodě nadsvětelnou rychlostí a on na ně čumí na displejích jak se pomalu posouvá po obloze - WTF!? a takových debilotin je tam vícero... ach jo, kdo při smyslech se na tohle může koukat? Kosmické prostředí pak slouží pouze jako kulisa pro nekonečně tlachy o prdu (jako vždy). Uvidíme jak se to vyvine... zatím slabých 40%. ()

MoiJe

Dobre to nie je. Scenar je napisany tak, aby sa stalo, co potrebuju, nie aby bol dobry samotny dej. Nebyt Leny, idem s hodnotenim este nizsie. ()

warrenur

Pobavila praca s AI, ci uz v holografickej alebo "HW-levitujucej" podobe. Tento aspekt sci-fi mozem. Taktiez potesila pritomnost a vykon Leny Headey. Uz menej mi vsak sedel a svojim herectvom obcas iritoval samotny spravca majaku, Stephan James. Nova nerastna ruda, hyperspanok, AI....zatial to posobi dost nesurodo a genericky. Uvidime, kam to povedie, ale sancu si to este v mojich ociach zasluzi. ()