Armáda se blíží a Akemi si musí vybrat, kterou cestou se vydat. Taigen riskuje pro královskou rodinu život a Mizu je pořád pevně odhodlaná dotáhnout svoji misi do konce. (Netflix)

muti

Mať superior firepower je pojem a tento seriál jasne ukazuje, aký je to gamechanger. Sú tu samozrejme aj mnohé výhrady, ako napr stačilo využiť vodné priekopy a zrušiť jediný most smerom dnu. Fowlerovi vojaci pripomínali skôr elitné jednotky z výsadkového komanda než prvých strelcov v histórii. Keď boli takto OP zohratí tak nebola šanca. Všetci padali ako za posledného samuraja s Cruisom a šógun padol za sekundu. Akože za mňa veľmi realistické a až antiklimaxové, napokon stlačíš spúšť a o jedného mŕtveho viac, kam sa hrabú luky a šípy. Fowler zároveň tiež akoby nechcel vyhrať, Mizu šetril len preto, že je hlavná hrdinka, ináč by ju zmáčkol za sekundu ako každého iného. Skvelý bol prerod princeznej a jej but I want to be great. ()

Kimkong

Až příliš jednoduchý boj o město. Ten závěr samotný byl částečně překvapivý v podání Akemi, ale nevím co s ní chtějí dělat s ohledem na to, kam se vydává hlavní postava. Každopádně po přečtení názvu epizody jsem googlil a je to docela chytré. Jsem si říkal jaká blbost jedna svíčka a co udělá alr inspiraci nalezli dokonale. ()

Marcos22

Dobytí města Edu. ❗SPOILER / Dozvídáme se příjmení dalších bílých mužů (Skeffington, Routley, Violet) a jejich lokaci, úmrtí Sekiho, otevřený závěr pro milostnou linku Mizu - Taigen, loď do Londýna. Odkaz na snímek Matrix - vyhnutí se kulce při zpomaleném pohybu kamery❗Nelogický zvrat v závěru (pušky vs. meče) vrací hodnocení k šestému dílu a třem hvězdám. 🙂 (08.01.2024) ()

psychoJoa

Trochu bojuju s tím, že onen závěr vlastně kazí ústřední linku o pomstě. Kdo ví, jestli ta pomsta bude mít i nadále smysl a jestli zvládne příběh udržet. Každopádně budu čekat a pokračování si nenechám ujít! ()