Soul Mates

Sledujeme Allison (Annie Ilonzeh) a Jasona (Charlie Weber), dva nic netušící cizince, kteří musí najít cestu ven z noční můry, do níž byli nuceni vstoupit v rámci nové zvrácené seznamovací služby vytvořené s cílem pomoci jim najít spřízněnou duši. (JasonCZ)

pornogrind

Nikoho od toho nechci odrazovat ale za mě strašná 3,14čovina která se snaží být hororovým thrillerem ale selhává ve šech směrech. Koncept seznamky kdy mi bylo hned od začátku jasný jak to je a jak vše dopadne. Strašně průhledný. Jako dohazovač slizoun Neal McDonough. Za mě zbytečnej film. Lepší 1hvězda ()

Arsenal83

Takéto filmy majú viacero chýb. Jednak človek hneď rozpozná, že je tu inšpirácia určitými väčšími snímkami, ktoré mali nápad aj rozpočet. Potom človek hneď rozpozná a fakt, že asi po 5 minútach uhádne, aký zvrat, alebo prekvapko sa asi chystá. No a v neposlednom rade je tu aj ten novodobý trend, podľa ktorého ten zvrat dokonale vopred pozná. Pretože, keď posledných dlhých veľmi veľa rokov sú už len isté farby zlé a iné sú dobré a jedno pohlavie odrazu lepšie a silnejšie než to druhé (ak si odmyslíme zvyšných 70), tak v takomto trende, z ktorého filmy na 99% nepopustia, je potom ťažké sa prekvapiť. A toto je práve film, u ktorého by bolo ideálnym riešením, ktorý by šokoval, práve zvrat z druhej strany. Na to sa odvaha nenašla. ()

JASON_X

Hodně volná variace na filmy ze série Saw. A samozřejmě že jenom jejich slabý odvar, tedy co se brutality týče. Nicméně nemůžu říct že bych se nudil, a to taky proto, že představitelka Alison je fakt pěkná kočka, která navíc důvěryhodně předstírá jakous takous oduševnělost a charakterovou hloubku. A rozuzlení sice nepřekvapí, ale přece jenom jsem si myslel, že to všechno dopadne ještě malinko jinak. Slušná spotřební záležitost. ()

oveckaoa

Zvláštní film chlápek a ženská se někde probudí a musí se seznámit do toho , aby to neměli tak jednoduché tak se tam zabíjejí náhodní lidé, které sice oni znají , ale diváci je vidí poprvé tak, že k nim nemají žádný vztah. Většina těch úkolů je stupidních a ani je nesplní, ale pořád postupují dál tak, že to nemá ani žádné pravidla (u toho prvního talíře jde vidět, že už tam to nesplnili) . Konec to převrátí na ruby  čehož jsem se bál od začátku.   40 procent ()

warrenur

Mizerne herectvo a zrejme ero/turn-on fantasy casti nadrzancov ako sa da najst "spriaznena dusa" :D. Odpad tomu nedam len kvoli Neal-ovym prestrihom a povodnej myslienke, ktoru takto neuveritelne zmrsili. Nehovoriac o uplne neprirodzenom chovaniu dvoch ludi. Vyhnut sa oblukom..strata casu. ()

Zagger

Rosamunde Pilcher si na nas tentokrat nachystala romanticky pribeh s asi tim nejlepsim oblecenym filmovym sexem, za jaky by se nemusela stydet ani tak kvalitni herecka jako Lucka Vondrackova. Jako kulisa to uslo, zirafa byla koukatelna, film uz mene. ()