Reklama

Reklama

Nejlepší Vánoce na světě

  • USA Best. Christmas. Ever!
Trailer 1

VOD (1)

Obsahy(1)

Osud jim nadělil společné Vánoce, ale Charlotte se nějak nezdá, že by Jackiin život mohl být až tak idylický, jak na první pohled vypadá. A rozhodne se to všem dokázat! (Netflix)

Videá (1)

Trailer 1

Recenzie (41)

Hellierer 

všetky recenzie používateľa

Odstartoval jsem takovou tradici, že o Vánocích se vždycky budu trochu mučit hallmarkovským peklíčkem na Netflixu. A i když účast Jasona Biggse a Heather Graham mě vlastně trochu navnadila, pořád to byl očistec. Sice o trochu lepší než minuloroční Falling for Christmas, ale stále bolestivé. Kýčovité, ošklivé a vlezlé poctivé 3 z 10. ()

BOURQUE 

všetky recenzie používateľa

Netflix cca mesiac pred Vianocami začal vypúšťať do sveta svoje vianočné filmy na rok 2023. Snímok Nejlepší Vánoce na světě jak filmársky tak i príbehovo je vágny, o hereckej stránke ani nehovoriac. Tuctová (USA) záležitosť s minimum vydarených scén. P.S.: Jason Biggs starne decentne. Osobné hodnotenie: 58% (*) ()

Reklama

Lacike 

všetky recenzie používateľa

Tak už aj Jasona Biggsa ulovili do Hallmarkovských vianočných filmov? Ach jaj. Aj keď Hallmark by bola vlastne ešte výhra. Netflix nevie poriadne vyprodukovať ani takýto pokleslý jednoduchý žáner. Základom majú byť sympatické postavy, aby nevadil jednoduchý príbeh a divák si užíval všetko to presladené pozlátko. Ale v tomto filme som mal chuť zabiť členov obidvoch rodín. Jak tej dokonale bezchybnej, tak tej dokonale otravnej, ktorá im všetko závidí. Jednu hviezdu dávam len za Jasona, ktorý si to celé v pozadí odzýval a napriek tomu ako jediný bol celkom sympatický. 2/10. ()

Arsenal83 

všetky recenzie používateľa

Je niekoľko možností, ako si pokaziť Vianoce. Napríklad stačí ísť 22.12. do Kauflandu a pozerať tam na ľudí, ktorí sviatky radosti a pokoja slávia 6 m do vrchu naplnenými vozíkmi, stoja v trojkilometrových radoch a popod nos si šomrú, aká je predavačka pomalá, aký je ten obchod neschopný, že neotvorí aj sedemnástu pokladňu, ktorá tam ale nie je, ako smrdí nakupujúci stojaci pred ním, že tie kolekcie, čo má  v košíku, sú riadne rozmrdané, ale čo už, keď ich pani ukoristila na poslednú chvíľu zmlátením dvoch konkurentiek francúzskou barlou... no proste všetky tie krásne kresťanské posolstvá. Lebo tu už nejde o to, či narodil sa Kristus pán, ale či nadžganú hubu šalátu mám. Potom je ešte druhá možnosť, a to pustiť si akýkoľvek netflixovský film o Vianociach. Krásne vyšumená atmosféra, nevhodné sexuálne vtipy a aj mimo toho veľmi chabý, až neexistujúci humor, herecké výkony na úrovni Biggsa za zenitom. Netflix proste asi skrze umeú inteligenciu produkuje čokoľvek a ono sa to chytá: tento slabučký film sa stal najsledovanejším s desiatkami miliónmi prehratí. Miliónom proste len stačí, že to dáva červené Nko a kuká a platí. No nič, kto chce väčšiu zábavu, tak radšej do toho Kauflandu. Stačí len pozorovať. ()

Aljak 

všetky recenzie používateľa

Vianočných filmov je až-až, takže konkurencia je pomerne vysoká. Zaráža ma však aké prvoplánové filmy sa na tému "Vianoce" točia, akoby si tvorcovia od toho sľubovali, že keď sú Vianoce, tak im prejde prakticky všetko. Základ tohto filmu sám o sebe bol celkom fajn, ale postupne sa to dostalo do slepej uličky, kde sa to udržalo prakticky až do konca. Priaznivým posolstvom je snáď napokon len to, že niekedy sa neoplatí len tak závidieť, lebo netušíme, či ten človek je skutočne taký ako sa prezentuje. Slabšie 2*, najmä za herecké obsadenie. ()

Galéria (15)

Zaujímavosti (5)

  • Při nakládání vánočního stromku na střechu auta je Valentino (Matt Cedeño) vidět bez slunečních brýlí. Když se úhel kamery změní, brýle má nasazené a hned poté, co je stromek shozen, opět chybí. (Johnny.ARN)
  • Film bol pre Netflix veľkým úspechom. Debutoval na prvom mieste v tejto streamovacej službe a na druhom mieste globálne s 22,3 miliónmi hodín prehrávania a s celkovým počtom 16,3 milióna zobrazení. Predbehol ho len film Zabijak (2023). (Arsenal83)

Reklama

Reklama