Princezna z cukrárny 3: Hvězdná romance

• USA The Princess Switch 3: Romancing the Star (viac)

Po krádeži cenné vánoční relikvie poprosí královna Margaret a princezna Stacy, které jako by si z oka vypadly, o pomoc odvážnou dvojnici Fionu a jejího sexy expřítele. (Netflix)

marrjaana

Jednička je relativně koukatelný film. Dvojka je i na Netflix hodně podprůměr a trojku jsem vlastně ani neměla v plánu vidět. Ovšem přesvědčil mě k tomu trailer a neodradilo mě ani prvních pět extrémně přeslazených a přezdobených minut a nakonec jsem si to i celkem užila a musím říci že ze všech tří dílů je asi nejlepší, protože je zábavný a hlavní hrdinka je opravdu dobrá (jen těch vánočních ozdob by sakra mohli ubrat, protože tolik jich není snad ani na všech Vánočních trzích v celé Evropě dohromady). ()

Amalberga

Co tomuhle filmu chybí? Víc Vanessy Hudgens! Na High School Musicalu jsem vyrostla a mám pro ni slabost, nebudu lhát. Ale podařilo se jí natočit pohodový vánoční film, na který se dokáže podívat celá rodina, což je fajn. Místy je tam přehrávání jako z animáku, chvílemi cringe, ale nenudila jsem se. Jednoduchá zápletka funguje. Ještě by bylo fajn, kdyby Vanessa nazpívala soundtrack k filmu. ()

Heywood

Hvězda dolů za bruslení s pádem- tohle klišé je tak otřepané, jak nic. Jinak zápletka s předvídatelným koncem, což je u vánočních filmů obvyklé. Hlavní hrdinka vydala vše a trojroli zvládla (za dvě hvězdy) a nezkazily to ani ty přehnané líbačky a významné pohledy. Protože byla snaha i o humor, aby se ten patos velkoleposti přeci jen zmírnil, tak ještě jedna hvězda. Ale ani vánoční filmy by neměly působit, že jsou určeny pro horních 10 000. Ohňostroj ke stromku je zvěrstvo. Dá se to vidět dvakrát 50% ()

nash.

Vanesse Hudgens se nejspíš líbí možnost vyblbnout se v roli afektované sestřenky Fiony, takže ve třetím díle dostává největší prostor a ostatní dvě Vanessy tu má v podstatě jako stafáž. Do bílo-černo-hispánské party navíc přibyl Asiat, takže to máme rasově komplet, přičemž je ten rasový koktejl dotažen k absurdní dokonalosti tím, že z malé čistokrevné Asiatky vyroste čistokrevná Hispánka. Spíše než vánoční limonáda je to tentokrát taková naivní, lehce bláznivá heist komedie, což film možná nakonec zachránilo před dalším propadem kvality. Kdo má slabost pro vánoční filmy jistě neprohloupí, kdo hledá klub náročného diváka, tak to je prosím, o dveře dál. ()

ABLABLABLA

Naprosto šílené, ale řekla bych, že 3. díl je nejlepší ze všech :D To neznamená, že to není vánoční chujovina, ale oproti většině ostatních chujovin k vidění na Netflixu, je koukatelná. Proč se na to vůbec dívám? Mám ráda Vánoce, sue me :D A vánoční filmy, ať jsou sebetrapnější, mi alespoň trochu navozují atmosféru a hlavně nikdy nevíte, který z těch vánočních braků bude nakonec obstojný snímek. A proč jsem se podívala už na třetí princess switch? Protože tam hraje skvělá Vanessa Hudgens. No a trojka přinesla kromě stravitelnějšího příběhu hlavně docela dost vtipu a méně patosu. ()

• Na začátku filmu se princ zmiňuje o tom, že přijede celá delegace z Penglie. Jedná se o odkaz na film Vánoční princ: Královské dítě (2019), kdy do království přijede delegace z této fiktivní země. (Ganka)
  • Natáčení probíhalo ve Skotsku. (Ganka)