12-letý Naota je na "rande" s přítelkyní jeho bratra, který se odstěhoval do Ameriky, Mamimi. Když se vrací, přejede ho šíleně praštěná dívka Haruko Haruhara, řítící se svém mopedu Vespa a třískne ho po hlavě kytarou. Později mu z onoho místa na hlavě začnou vylézat roboti, kteří spolu bojují. A aby toho nebylo málo, Haruko se nastěhuje k Naotovi domů. A nad tím vším (rozuměj nad městem), ční obrovská napařovací žehlička.

Komediální anime s dějem o mnoho pošahanějším než bývá obvyklé a bizarními postavičkami. (Subjektiv)

D.Snake

Asi to nejbláznivější anime, co jsem kdy viděl (a to jsem zrovna dokoukal Tengen Toppa). Všechno tu je praštěné... Děj, postavy, kresba, animace, prostě všechno... Přesně podle mého gusta. :3 9/10 ()

Terezinka198

Nic se nedělo, a přesto se toho dělo spousta. Zajímavé i nezajímavé. Šílené i normální. Jen velmi těžko lze popsat, co jsem to vlastně viděla. Ale asi z toho mám dobrý pocit... nebo nedobrý? Toť otázka. Posuďte sami. ()

LeitoSE

Uznávam, že to bolo originálne a divné. Uznávam, že to prekvapivo malo aj zmysluplnú zápletku. Nemám ale ani najmenšieho šajnu, čím to malo byť tak úžasné a zaujímavé, ako to tu niektorí popisujú, že som mal skončiť vo vytržení. Postavy väčšinou kecajú 15 minút, potom niekomu niečo vylezie z hlavy, príde bitka a nasleduje ďalšia epizóda. Takže zatiaľ asi skôr nepochopený priemer odo mňa, uvidím, čo vylezie z tohtoročného anime. 6/6 - 50% ()

merigieren

Líbilo semi to asi proto že nejsem otaku :-) většinou bojovky s robotama odsuzuju a abych jim nemusel davat špatný hodnocení tak je radši nesleduju. Ale tentokrát jsem udělal výjimku a jsem rád. Viděl jsem to jako dvouhodinový film u kterého jen těžko pochopíte proč se zrovna teď děje to co se děje. Je to velmi dynamický příběh se zajímavým dějem jen to chce trochu víc fantazie (ke konci už mi pomalu docházelo oč jde). Na začátku romantická láska bývalé přítelkyně bratra hlavního hrdiny a hlavním hrdinou, pak přijde vesmírná špionka která zaujme její místo a nakonec ho obě opustí. Mezi tím si řeší svoje vztahy a proplétají to soubojema alá unreal tournament. V pozadí hraje příjemná rocková hudba. Během těch 2h 16 minut jsem neměl čas nad ničím přemýšlet a jen sem s úžasem sledoval, co se děje a čím mě překvapí. ()

-Marc-

WTF??! Podivnější, bláznivější anime jsem neviděl. Musel jsem se neustále chytat za hlavu, protože mi to všecko nemohla pobrat. Taková kravina o které pořádně nevím co si myslet... ()

Radek.SCH

Na seriál krátké, na film dlouhé, hudba (ač váz z toho ruchu bude po pár dílech bolet hlava) parádní. Titulky jsem občas (často) nestačil číst (a že jsem nějaký čtenář). Nadsazenost (skoro parodii) nemám rád. Sci-fi linii jsem moc nechápal/nepobral. Po prvním díle jsem z toho měl dobrý pocit, ke konci jsem byl rád za to, že je to tak krátké. - 60 % ()

Illioplius odpad!

Ukričané, bezobsažné, otravné a nudné. Vyslovene som sa donútil dopozerať to (ale to bolo v rámci jedného dňa). Hovoril som si, že v ďalšom diele sa už predsa niečo musí stať. Nuž a nestalo sa. A celkom ma to naštvalo. To chcem tak veľa, aby to, na čo sa pozerám, malo nejaký obsah? Nechcem veriť tomu, že priaznivci anime zožerú pomaly všetko, čo vyzerá ako anime, nech je to akokoľvek zlé, ale musím povedať, že mi to tak trochu pripadá. Druhá možnosť je, že mi to skrátka vôbec, ale vôbec nesadlo. ()

K.a.r.i.n

Totální úlet!!! – ne, bez těch vykřičníků to bohužel říct nejde. Praštěné ženské, ujetý příběh, dokonalý soundtrack (ta hlavní melodie je skvělá), spousta elektrických kytar, baseball a obrovská žehlička... a abych nezapomněla, tak mě už od prvního dílu úplně dostala animace, která sice nebyla dokonalá, ale tak nějak... řekněme zvláštní, stejně jako celé Furi Kuri. :) Takováhle šílenost si nezaslouží nic menšího než 5*. ()

Angelos

What the fuck? To byla první věc, která mě napadla po zkouknutí těch 6ti dílů. Ani nevím, proč jsem na to koukal, žádnej děj, žadnej význam, prostě nic, ale přesto mě něco nutilo koukat na další díly... Zvláštní kouzlo, které se nedá popsat slovy. Zběsilá jízda + skvělej soundtrack, slabší 4* ()

kukkik odpad!

Když se na něco dívám, tak chci aby to mělo smysl a děj. Tohle... to je prostě... nevím jak přesně to popsat. Asi jako podivná splácanina nápadů nebo spíš myšlenek ujetého asiata? Opravdu nevím... ()

Shredder

Bizarny, uleteny, osobity, pohodovy a predovsetkym preexponovany coming of age pribeh. Ako je tomu v CoA zvykom, Naota je "strateny" a najst sa mu pomoze vynimocna zena. Vychovava ho otec stroskotanec, starsi idealizovany brat je odcestovany v USA a nasim hrdinom navyse zmietaju hormony. Pocas siestich epizod si stihne usporiadat vztahy s otcom, kamaratmi aj ex-priatelkou svojho starsieho brata a posunut sa v zivote dalej. Stredoskolacka Mamimi, osamela a s depresiami si urobila z Naota svoju hracku a vidi v nom akusi nahradu za jeho starsieho brata, no jeho postupny vyvoj zasiahne neskor aj ju. Vedlajsia linia zahrna kratke mecha suboje a sci-fi prvky spojene s druhou najdolezitejsou postavou, mimozemstankou Haruko.Ta obracia vsetko v meste naruby a jej prave umysly su odhalene az ku koncu, avsak je to prave ona, ktora najviac ovplyvni Naotu a jeho pohlad na svet. Samozrejme vsetko co spominam, nie je prezentovane tradicionalisticky, ale naopak v naozaj nevsednom kabate, ktory nemusi byt kazdemu po chuti. ()

DExUS

WTF ? Tak to je jedine co mi behalo po rozume po zhliadnutí všetkych 6 dielov. Celé to navodí veľmi divnú atmosféru a musim povedat že je to fakt unikat, nieco zvlastne. Animacia - super Hudba - super Dej - ??? Toto určite nesadne každému... ()

Setanta

Lidi píšou že to nepochopili. Inu, ono taky není co chápat. Je to pičovina. Nemá to hloubku, jenom hodně zfetovanej humor. A to je celkem fajn. ()

bis_sund_leo

FLCL vás vhrne do světa s postavami, kterým nerozumíte a pak po celý zbytek epizod se snaží, aby jste v tom nenašli žádnou logiku. Dezorientovaný divák to tedy brzy k jeho štěstí vzdá a teprve tehdy si může užít zážitek z tohoto experimentu. A experiment je to úžasný... ()