12-letý Naota je na "rande" s přítelkyní jeho bratra, který se odstěhoval do Ameriky, Mamimi. Když se vrací, přejede ho šíleně praštěná dívka Haruko Haruhara, řítící se svém mopedu Vespa a třískne ho po hlavě kytarou. Později mu z onoho místa na hlavě začnou vylézat roboti, kteří spolu bojují. A aby toho nebylo málo, Haruko se nastěhuje k Naotovi domů. A nad tím vším (rozuměj nad městem), ční obrovská napařovací žehlička.

Komediální anime s dějem o mnoho pošahanějším než bývá obvyklé a bizarními postavičkami. (Subjektiv)

Proso

Úžasně atraktivní jízda od začátku do konce, jejíž audiovizuální šílenost je krásně vyvažována neskutečně realistickými a emotivními momenty postav. Často se u anime používá pojem "style over substance", ale ještě jsem nezažil, aby fungovaly jak obsah tak forma v takové harmonii. Nekonečný potenciál opětovného přehrání. ()

Katakimiku

Příběhy s podobně šíleným dějem mě baví a tady se navíc později ukáže, jaký to mělo důvod a smysl více než uspokojivým koncem. Mezi vším tím bláznivým humorem, se ale objevilo i pár vážnějších témat, která jsou taky provedená dobře a nijak tempo děje nezdržují, právě naopak. Animace byla krásně živá a i když mecha není zrovna můj šálek kávy, tady mě souboje nadchly mnohem víc než jsem čekala (a to jakože fakt hodně). Postavy byly taktéž super a jejich vztahy působily povětšinou i dost reálně. Je to celé velká šílenost, ale tím správným způsobem, v té správné míře tak, aby se člověk nestihl nudit. 8.2/10 ()

HakitoCZ

Obří roboti, mimozemšťani, kytary a žehlička. Většinou si člověk říká, jaká je škoda, že to už končí. V tomhle případě se mi, ale zdá, že stopáž 6 dílů je naprosto vyhovující. Po dokoukání tohohle díla zůstanete jenom tupě civět se slovy "Co prosím?" ()

Slav_Jaro

Nejšílenější a nejrokenrolovější. Skvělá animace, výborný soundtrack, spousty odkazů, nadhled a legrace z celého žánru. Nechcete dostat epileptický záchvat ? Začínáte s anime ? Zapomeňte :) 10/10 ()

Charmed

Bláznivé anime, kde není jediná normální postava, snad kromě hlavního hrdiny, který se proti své vůli stane jakousi matkou, chůvou i kojnou pro roboty, kteří mu lezou z hlavy po té, co ho šílená mimozemšťanka, přejede na své Vespě(skútr) a aby toho nebylo málo, tak ho ještě uhodí kytarou do hlavy. Po tomto osudovém setkání již není nic takové, jaké bývalo. Rodina Naotiho vede doma nesmyslné dialogy nepodstatné pro vývoj děje. Roboti se stále rodí a bojují mezi sebou, protože pravděpodobně nemají nic jiného na práci. Z malého plechového štěňátka se stane hnusná obluda vše požírající. Každá zamilovanost je zde jednostranná a bizarní. Postavy z jiného světa jsou podivné – mimozemšťanka ujíždí na převlecích a její hlavní protivník z nevysvětlitelných důvodů nosí obrovské nalepovací obočí. Prostě vše je zde dostatečně šílené, aby to pobavilo každého, kdo je naladěný na podobnou vlnu humoru a psychotické výjevy. ()

Demu

Neskutečný nářez na který mě nikdy nepřestane bavit koukat. I když to tak možná nevypadá, tenhle kratičký seriál je hlavně o problémech s dospíváním. Všechno je tu ale podáno v tak extrémních symbolismech, že to většina lidí označí jen za stylovou ptákovinu s perfektním soundtrackem. Což je vlastně taky pravda;) ()