Hrajú
Ludmila Gurčenko
Sovietsky zväz
Najlepšie filmy:
Sibiriáda (1979)
Dvadsať dní bez vojny (1976)
Poznávajíc širý svět (1979)
Jelena Finogejeva
Sovietsky zväz
Najlepšie filmy:
Vzlet (1979)
Text (2019)
Videl som zrod nového sveta - Červené zvony (1982)
Konstantin Grigorjev
Sovietsky zväz
Najlepšie filmy:
Sibiriáda (1979)
Sannikovova zem (1973)
Otrokyňa lásky (1976)
Valentin Smirnitskij
Sovietsky zväz
Najlepšie filmy:
D'Artaňan i tri muškeťora (1978) (TV film)
Chodím po Moskve (1963)
Legenda 17 (2013)
Ivan Dmitrijev
Ruské impérium
Najlepšie filmy:
Sibiriáda (1979)
Pruhovaná plavba (1961)
Stanislav Sadalskij
Sovietsky zväz
Najlepšie filmy:
Vzhůru k nebesům (1991)
S novym godom, mamy! (2012)
Miesto akcie nemeniť! (1979) (seriál)
Alexandr Pašutin
Sovietsky zväz
Najlepšie filmy:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Vzhůru k nebesům (1991)
Biely Bim, čierne ucho (1977)
Sergej Zamorev
Sovietsky zväz
Najlepšie filmy:
Deník jeho ženy (2000)
Čekist (1992)
Šerlok Cholms (2013) (seriál)
Vladimir Jerjomin
Sovietsky zväz
Najlepšie filmy:
Afgánský zlom (1990)
Ruské impérium: Začátek 1. (1990)
Bitva na Baltu (1987)
Konstantin Butajev
Sovietsky zväz
Najlepšie filmy:
Specnaz (2002) (seriál)
Petr Veliký (1986) (seriál)
Dimitrij Mirgorodskij
Sovietsky zväz
Najlepšie filmy:
Není cesty zpátky (1970)
Ohňom a mečom (1999)
Zpívající eskadra (1973)
Jurij Medveděv
Sovietsky zväz
Najlepšie filmy:
Najdlhší deň (1962)
12 stuljev (1977) (seriál)
Dvacet šest dnů ze života Dostojevského (1980)
Viktor Andrienko
Sovietsky zväz
Najlepšie filmy:
Ostrov sokrovišč (1988) (TV film)
Po neznámých stezkách (1982)
Ten, který prošel ohněm (2011)
Viktor Těrechov
Sovietsky zväz
Najlepšie filmy:
Hvězda kouzelného štěstí (1975)
Ohněm se nepřebrodíš (1967)
Blokáda (1977)
Světlana Kirejeva
Najlepšie filmy:
Dvadsať dní bez vojny (1976)
Můj přítel Ivan Lapšin (1984)
Gogol. Strašnaja mesť (2018)
Nikolaj Skorobogatov
Sovietsky zväz
Najlepšie filmy:
Vassa (1983)
Sibiriáda (1979)
Formula ljubvi (1984) (TV film)
Alexej Krymov
Sovietsky zväz