Po katastrofálním prvním rande si Nicole (Lucy Hale) a Max (Grant Gustin) slíbí, že se nikdy nebudou kontaktovat, dokud si jejich psi nenajdou partnera. Vtipně nesourodí Nicole a Max jsou nuceni stát se zodpovědnými spolurodiči, ale nakonec sami najdou lásku. (mikki089)

Flopik

Flash a moja obľúbená Lucy v zlatej romantickej komédii. Do toho si pridajte dvoch zlatých psíkov, uvoľnenú atmosféru a máte zaručený pohodový film. Nie je to nič prevratné a nebyť ústrednej dvojky ani o to nezakopnem ale nakoniec som rád, nakoľko som sa celkom dobre bavil. Komédie mohlo byť viacej, ale aspoň niečo. Medzi 3 a 4*. Avšak niekto geniálny tam dal scény z natáčania, kde som sa fakt zabavil a tú jednu prihodím. ()

BOURQUE

Jednoduchý "romkom" s jednoduchým scenárom a minimom vydarených zábavnejších scén. Chémia medzi ústrednou dvojicou je trochu krehká. Škoda, že film neobsahuje nič navyše, kvôli ktorému by sa aspoň trochu vedel „vynikať“. Na kvality klasickejších „romkomov“ to bohužiaľ nemá. Osobné hodnotenie: 68% (**) ()

oveckaoa

Chlápek co žije sám a má problém s lidmi si pořídí fenku  z útulku (řekl bych , že kavalíra)  ženská co má naopak chlapů dostatek , ale žádného stálého si pořídí taky jednoho toulavého on si  dá inzerát na seznamku a ona si s ním dá rande. To se nevydaří , ale psi si vrznou tak udržují spolu společnost dokud ta jeho fenka neporodí mezitím se do sebe zamilují. Nebýt scény s tou psychoterapeutkou a tím veterinářem není tam moc co chválit a jediná vydařená scéna je ten porod. Psi jsou pěkní a ženská herečka je kost film je lepší průměr. Kdyby někdo chtěl podobná česká alternativa  Řekni to psem (2022)  60 procent ()

TheEvilTwin

Kdo má rád romaňtárny, pro toho je tohle ten pravý film. A kdo má rád romanťárny a pejsky, pak je to povinnost. Klasická šablonovitá love story s přesnou dějovou kostrou, kterou ale dokonale vyvažuje dávka roztomilosti ve formě fajn psů a sympatické herecké dvojky s dobrou chemií. Nic světoborného a za měsíc už o filmu nevím, ale jako obyčejná cukrárna na večer je film víc než dostačující, pobaví a chytne za srdce. Lucy Hale je top. ()

Aljak

Aj keď nie som zrovna nejaký fanúšik psíčkarských filmov, tak tento námet ma už na prvý pohľad zaujal. Musím uznať, že nesúrodá dvojica Nicole & Max doslova ovládli tento film, a ich neustále doťahovanie posúvalo celý príbeh výrazne vpred. Navyše, humor bol celkom na úrovni, sem tam trochu prestrelený, ale väčšina založená na irónii a sarkazme, takže to je presne to, čo mám rád. A napokon ma bavili aj tie psíky, ktoré si k sebe našli cestu hneď pri prvom stretnutí :D Top scénka z celého filmu bola rozhodne kúpa tehotenského testu v lekárni. 4* ()

• Max Stevenson (Grant Gustin) je veliký fanoušek Star Wars, což dokazuje i jeho Star Wars merchandise po celém jeho domě a i fakt, že pojmenuje štěňata po postavách ze Star Wars. (VojtechAllen)