Jack Frost (Michael Keaton) dostal druhú šancu byť otcom. Možno tým najstudenším, akého si viete predstaviť. Jack Frost sa živí ako spevák, ktorý je väčšinou kdesi na cestách a tak môže iba ťažko trábiť veľa času so synom Charliem, ktorého má veľmi rád. Byť stále v aute, to nie je veľmi príjemné a naviac ani bezpečné. Charlie to bude mať veľmi ťažké. Ešte o tom nevie, ale jeho otec má práve nehodu, po ktorej sa jeho život končí. Aby to však nebolo také smutné, Jack sa vracia na tento svet v novom prevleku. Z Charlieho sa stal veľmi smutný chlapec až do momentu, kedy sa jeho otec opäť neobjavil v jeho živote. Jack sa však vrátil ako snehuliak. Konečne si môžu užiť spoločný čas. Ale čo povedia ostatní na to, že sa Charlie rozpráva so snehuliakom? A čo sa vlastne stane, keď sa oteplí? (oficiálny text distribútora)

Chrustyn

Nepříliš povedený vánoční snímek o otci, který se po své smrti převtělí do sněhuláka aby mohl (alespoň do léta) trávit čas se svým synem. Je zajímavé kolik rodinných vánočních filmů pojednává o smrti. ()

heyda

Tak trochu komedie s přichutí smutku, bezmocnosti a depresí. Největším kladem filmu jsou herci. A to jeden vedle druhýho, přičemž pro mě nejvýraznější postava maminky (překrásná Kelly Preston). Škoda těch přehnaných a ujetých scén s tím ´´sněhulákem´´. Každopádně 3 pěkné hvězdičky si to zaslouží. ()

ARI50

Slzy nemůžou chybět to ani nejde pro někoho je to dost otravné a přehnané pro mě je to krásny vánoční příběh plný emoci skvělého humoru a hlavně herci přesvědčily a příběh je dramaticky suprový. ()

JohnCZ

Objektivně to není kdovíjak dobrý film - na komedii je tu málo vtipu, dramatické to také moc není, sníh a prostředí celkově působí strašně uměle (je vidět, že je všechno jen kulisa) a režie je taková nenápaditá. Z obživlého sněhuláka s hlasem Michaela Keatona by šlo totiž vytřískat mnohem víc, ale holt cílovka už asi nejsem já. Ale ten konec, ten konec byl pro mě jako děcko nehorázně drastickej a i po těch letech dokáže stále dojmout. Melancholický vánoční film jaksepatří. ()

svik

Docela dost procítěný film. Celkový pohled na film -zdá se mi jako velice obyčejný americký rodiný film , ale já sem se u něj skoro rozbrečel -moc se mi líbil . ()

Ajinka126

To už je vánoční tradice mě a mojí sestry.. I když většina lidí nechce ani slyšet o tom, že by na Vánoce dávali americké filmy, já jsem asi z nové vlny.. radši se podívám na tohle než na naše narychlo spíchlé pohádky nebo filmy pro pamětníky. ()

Lokutus

Hnus! Hnus! Hnus!!!! Křečovitý doják s vyloženě hnusným chodícím sněhulákem, kterou snad nikdo nemůže zvládnout zkouknout více než jen jednou, i tak se nepřestávám divit, jak jsem to dokázel přežít jen jednou. Pfuj! Pfuj! Pfuj!!! ()

Praxis

V určitých momentech je to hodně smutný film, ale někdy zase podařená komedie. Celkově sečteno podtrženo - průměrná americká rodinná polo-komedie - polo - romantika. ()

Vojcl

Tak tohle byla slabota.. Málo vtipné, okatá snaha o citové vydírání diváka.. Ani ten Michael Keaton to nezachrání!!! ()

ABLABLABLA

Tento vánoční film se mi líbí. Je tu krásná atmosféra a myslím si, že je to vážně povedený snímek. Scény se sněhulákem byly převážně legrační a ty jiné zase smutné a dojemné. Výborná scénka byla, jak Sněhulák pomáhal Charliemu se sněhovou bitkou:) Nevím jak u jiných, ale u mě tento film společně samozřejmě s Láskou nebeskou a Burtnovými Vánocemi, patří k těm, které si pouštím každé Vánoce (a když mám ještě chuť se pořádně zasmát tak Sněžní psi aneb ano zbožňuju tyhle trapné filmy) samozřejmě včetně pohádek. ()

Zemřela herečka Kelly Preston

Zemřela herečka Kelly Preston

13.07.2020

Herečka Kelly Preston zemřela ve věku 57 let po dvouletém boji s rakovinou prsu. Zprávu přinesl její muž herec John Travolta. Preston započala svoji kariéru v soap opeře Capitol, k jejím nejznámějším… (viac)