Mafiánská kadeřnice

• Taiwan Qing wen hai you na li xu yao jia qiang (viac)

Žena, která se učí kadeřnicí, zachrání náhodou život gangsterovi. Získá díky tomu nové zákazníky, ale život se jí obrátí vzhůru nohama. (Netflix)

CaladanChmur

Překvapivě vtipné a jak pokračoval děj, tak mi přišlo, že se autoři urvali ze řetězu a bylo to jenom dobře. Slabších 5 hvězd. Zdejší hodnocení je hodně nefér a je způsobeno spíše samotnými hodnotícími, než filmem, který byl opravdu v pohodě. Viděl jsem tuny špatných věcí, které byly těmito hodnotícími vyzdvihovány. Ta jedna hvězda je tam navíc, kvůli zdejšímu hodně nefér hodnocení. ()

RigorMortis

Budem vybočovať z davu, ale mňa to bavilo. Svojrázna mafiánska romanťárna miestami zachádzajúca do WTF momentov, po mojich skúsenostiach s ázijskými komédiami ma to ale nejak extra neprekvapilo. S dabingom si to ale fakt predstaviť nedokážem. ()

LangiJ

Tentokrát jsem sáhla po Tchaj-wanu a opět nic moc. Komediální složka u mě vůbec nefungovala, nezasmála jsem se ani jednou, spíš mi to přišlo trapný a přehrávaný, takže první hodinu jsem celkem protrpěla. V druhé půlce to najelo na vážnější notu a už se to dalo. Líbila se mi hudba, jinak nic extra nezaujalo. Kde jsou doby, kdy vznikaly vtipný gangsterský komedie jako třeba My wife is a gangster nebo My Boss, My Hero. To je sice hlavně Korea, ale čekala jsem něco podobného. Vtipnou komedii na zasmání. Bohužel. ()

Arsenal83

Niekedy sa zamýšľam, že na čo sa také filmy u nás vôbec dabujú. Nikde to nebudú dávať len na streamovacej platforme, sledovanosť je ale aj tam asi primalá, lebo publikum túžiace po tajwanskych kúskoch asi nebude také široké ako plecia Polnišovej. No ale aspoň si zase tí naši herci zarobia. Inak zvláštny film, ktorý je niečo ako vtipnou gangsterkou, ktorá chce koketovať s romantickou komédiou. Nič extra, u nás by to vyšlo lepšie, lebo kaderníka by mohol hrať exminister školstva, ktorý ako plešatec vie všetko o kráse vlasov. ()