Brain Powered
Scenár:
Akemi OmodeKamera:
Jóiči ÓgamiHudba:
Jóko KannoHrajú:
Tecu Širatori, Akino Murata, Kumiko Watanabe, Masato Sako, Rumi Sugimoto, Masako Isobe, Gó Aoba, Rjúiči Horibe, Šóko Kanoki, Romi Paku, Šió Nagoši, Joku Šioja, Jumi Tóma, Run Sasaki, Šinpači Cudži (viac)Hrajú
Tecu Širatori
Japonsko
Najlepšie seriály:
Fullmetal Alchemist: Bratrství (2009) (seriál)
Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (seriál)
Akino Murata
Japonsko
Kumiko Watanabe
Japonsko
Najlepšie seriály:
One Piece (1999) (seriál)
Vesmírne dobrodružstvá (1986) (seriál)
Tomo-čan wa onna no ko! (2023) (seriál)
Masato Sako
Japonsko
Najlepšie seriály:
Ginga eijú densecu Gaiden (1998) (seriál)
Detektiv Conan (1996) (seriál)
Rumi Sugimoto
Japonsko
Masako Isobe
Japonsko
Najlepšie seriály:
Kenpú denki Berserk (1997) (seriál)
Tengoku daimakjó (2023) (seriál)
Eikoku koi monogatari Emma (2005) (seriál)
Gó Aoba
Japonsko
Najlepšie seriály:
Ginga eijú densecu Gaiden (1998) (seriál)
Saišú heiki kanodžo (2002) (seriál)
Kiddy Grade (2002) (seriál)
Rjúiči Horibe
Japonsko
Najlepšie seriály:
Mušiši (2005) (seriál)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (seriál)
Vesmírne dobrodružstvá (1986) (seriál)
Šóko Kanoki
Japonsko
Najlepšie seriály:
Slayers - Lina, postrach banditů (1995) (seriál)
Romi Paku
Japonsko
Najlepšie seriály:
Fullmetal Alchemist: Bratrství (2009) (seriál)
Hunter x Hunter (2011) (seriál)
Šingeki no kjodžin (2013) (seriál)
Šió Nagoši
Japonsko
Joku Šioja
Japonsko
Najlepšie seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Pohádky bratří Grimmů (1987) (seriál)
Kovboj Bebop: Lovec odměn (1998) (seriál)
Jumi Tóma
Japonsko
Najlepšie seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Kovboj Bebop: Lovec odměn (1998) (seriál)
Ranma ½ OAV (1993) (seriál)
Run Sasaki
Japonsko
Najlepšie seriály:
City Hunter (1987) (seriál)
Podivuhodná cesta malého Nilsa Holgerssona s divými husami (1980) (seriál)
Urusei jacura (1981) (seriál)
Šinpači Cudži
Japonsko
Najlepšie seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Fullmetal Alchemist: Bratrství (2009) (seriál)
Death Note - Zápisník smrti (2006) (seriál)
Šin'ičiró Miki
Japonsko
Najlepšie seriály:
Fullmetal Alchemist: Bratrství (2009) (seriál)
Initial D: Second Stage (1999) (seriál)
Initial D (1998) (seriál)
Maria Kawamura
Japonsko
Najlepšie seriály:
Samurai Champloo (2004) (seriál)
Saint seija (1986) (seriál)
Šinseiki Evangelion (1995) (seriál)
Acuko Tanaka
Japonsko
Najlepšie seriály:
Sósó no Frieren (2023) (seriál)
Kenpú denki Berserk (1997) (seriál)
Džudžucu kaisen (2020) (seriál)
Haruko Takahagi
Japonsko
Najlepšie seriály:
Monster Farm (1999) (seriál)
Tošihiko Nakadžima
Japonsko
Najlepšie seriály:
Ginga eijú densecu (1988) (seriál)
Kovboj Bebop: Lovec odměn (1998) (seriál)
Hadžime no ippo: The Fighting! - Rising (2013) (seriál)