Show se uskutečnila 27. května 2023 v Jeddah Super Dome (Džidda, Saudská Arábie). Na kartě se sešlo sedm zápasů.
1) AJ Styles vs. Seth "Freakin" Rollins (World Heavyweight Championship Tournament Final)
2) Becky Lynch vs. Trish Stratus
3) Gunther (c) vs. Mustafa Ali (WWE Intercontinental Championship)
4) Bianca Belair (c) vs. Asuka (WWE Raw Women's Championship)
5) Rhea Ripley (c) vs. Natalya (WWE SmackDown Women's Championship)
6) Brock Lesnar vs. Cody Rhodes
7) Kevin Owens & Sami Zayn (c) vs. Roman Reigns & Solo Sikoa (Undisputed WWE Tag Team Championship) (TheSpearCZ)

papadoce

Šejk sa zase nudil, alebo možno niektoré z jeho rozmaznaných detísk a tak dal zavolať Vincovi, nech donesie znova do Saudi Arabi svoj blší cirkus. Vince samozrejme keď cíti dolár, pošle borcov aj na Jupiter a tak išli zabaviť cigošov. A viete si predstaviť lepší začiatok než AJ Styles vs Seth “Freakin” Rollins ? Však to aký kickoff. Ale nebol až taký. Tak nejak som sa nevedel zbaviť pocitu, že to chaloši vedia aj ešte lepšie, aleže o dosť lepšie. Potešilo snáď len to, že WWE scenáristi vypočuli moje prosby z posledného komentáru k Backlash-u ***. Trish Stratus vs Becky Lynch, nikdy som nepochopil, na čo tlačia ženské zápasy do Arábie, kde musia byť aj také krásne kozaté baby ako Trish zabalené do neoprénov od hlavy až po päty. To už ako katastrofa začína, keď vidíte tie motorkárske kombinézy a podobne. No po zápasníckej stránke to baby rozbalili ďaleko dynamickejšie než Seth s AJ-om. Na toto sa už dalo normálne pozerať, preto dávam plné 4*. Ja by som si s Trish strihol napríklad taký submission match 😍. Mustafa Ali vs Gunther, Gunther je sračkár, nech sa radšej sústredí na KDH 4*. Asuka vs Bianca Belair, slabé, hrozne slabé, ale tu zase potešil záver. Aj dirtiest player in the game by bol na to hrdý, 2*. Natalya vs Rhea Ripley, zo siedmych zápasov až tri ženské v centre arabského sveta, im to musí prášiť. Rhea bude dobrou šampiónkou o tom žiadna, a Natalya buďto schudla alebo má plasty, ale rozhodne to jej tvári pomáha. Inak, obe baby v latexe, Arabi museli byť pod plachtami zapatlaní semenom jak kokos od mlieka ty kokos. 3*. Brock Lesnar vs Cody Rhodes, The Beast is unleashed again, ale Cody nie je Beast Slayer, že Seth? Asi najlepší zápas večera, do tej doby určite, 5*. Roman Reigns & Solo Sikoa vs Kevin Owens & Sami Zayn, KO NEČ NE, kurva KONEČNE pochopili, že Roman je brýdil. Do p**e s ním. A urobte to isté aj s ostatnými titulmi. Je to sračkár, ktorý si bez teplých bratov ani nepichne a už tretí rok ťaží len z gay parády svojich podržtaškov a zo zápasov piati na jedného a podobne. Koniec sa blíži AssOfTheTable. Ďakujem za pozornosť. 5*. Pre ten úplný záver dám 4 za PPV, ale odreté uši a privreté oči, inak trojka jak ja z Bella twins. Dovi o rok a Alah s Vami, buďte dobrí. ()

Nix

Pomalý konec Bloodline? A konec Romana? To se uvidí, ale než se k tomu dostanu. Celkem dlouhý PPV a abych pravdu řekl, některé zápasy jsou horší a některé lepší. První Seth Rollins vs AJ Styles je skvělý match o nový pás, který určitě Seth si zaslouží. Přeceňovaný AJ tu dostal na budku a i když Seth byl v háji s kolenem, tak se nedal a tak to má bejt. Becky vs Trish mne teda nebavilo, tady to bylo takové utahané, no nic pro mne. Mustafa vs Gunther, Mustafa prohlásil, že pokud nevyhraje, tak končí. No snad ne protože mne bavil a byl to velice fajn match, akorát Gunther je celkem řezník, vůbec se nezdá, ale dokazoval často svou dominanci. Tohle se dalo čekat jak to dopadne. Takhle to na Gunthera nepůjde. Další boj o další ženský pás, který konečně vyhrála Asuka. Nepředvídatelá a šílená, Bianca tam fůrt hopsala dokola a vůbec mne ten její výkon nebavil, je na čase to trochu vyměnit a Asuka už to měla získat dávno. Ok Rhea ukázala svou sílu, jenže byl to moc krátký zápas, aby se dal ohodnotit kladně, tohle bylo celkem i zbytečný, no každopádně zase vítězství pro Rheu. No a pak dva vrcholy večera. První, Cody vs Beast. Ty kráso, tohle byl velice náročný zápas, kde jsem se i já zapotil. Cody je strašný srdcař, který se fakt nezvdává a nikdy neodklepne ani kdyby mu tu ruku Brock urval. Ale, že se o to snažil i předtím a i teď. Dalo se to čekat, že jednoho z nejšílenějších Cody nedostane jednou rukou, ale bojoval statečně. No a teď přichází něco, co jsem nečekal. Jasně, špinavá hra Romana a příchod Usos aby pomohli zase k vítězství? kdepak, tentokrát už toho maj dost a Roman dostane dvakrát kopačku. Pokrevní bratrství se rozpadá, začíná konec dominance a začátek něco nového? Uvidíme, ale Sami a K.O to zase obhájili. Tentokrát si Roman další vítězství nepřidal, tak jsem zvědav. Ve výsledku převažují lepší zápasy nad horšími, ale úplně na větvi jsem z toho nebyl, avšak zas tak negativně bych to neviděl. Publikum bylo vynikající a celkově převažovala pozitivní vlna. ()

• Oficiální skladbou show je píseň „Prizefighter“ od Blame My Youth. (TheSpearCZ)