Show se uskutečnila 21. července 2002 v Joe Louis Arena (Detroit, Michigan). Na kartě se sešlo osm zápasů.

1) Chris Benoit & Eddie Guerrero vs. The Dudley Boyz (Tag Team Elimination Tables Match)
2) Jamie Noble vs. Billy Kidman (Cruiserweight Championship)
3) Jeff Hardy vs. William Regal (European Championship)
4) Chris Jericho vs. John Cena
5) Rob Van Dam vs. Brock Lesnar (Intercontinental Championship)
6) Big Show vs. Booker T (No DQ Match)
7) Edge & Hollywood Hulk Hogan vs. The Un-Americans (Tag Team Championship)
8) The Undertaker vs. The Rock vs. Kurt Angle (WWE Undisputed Championship) (TheSpearCZ)

nevermore

Co ten Austin na přebalu? Dyť tam nebyl. Vengeance byl jinak plný samých velkých momentů. Y2J nechali při bookování prohrát tady se Cenou, což odstartovalo jeho raketový start. To dokáže opravdu jen formát typu Jericha. Takže přesto, že jsem byl nasrán nad Cenovým vítězstvím nad Y2J, tak aspoň se mi opět prokázalo, že Chris je osobnost. Pushnout nováčky nad sebou samým, to je něco, co zbytek "Superstars" v čele s Hoganem a Nashem prostě neumí, přesto že stojí daleko víc za ho*no. Zmínil bych už jen Main event (Triple Threat - Angle/Rock/Taker) s přehršlem akce v závěru, což bylo natolik dobrý, že mě to zaujalo navzdory Rockově vítězství. ()

• I přesto, že je na oficiálním plakátu pro tuto show Stone Cold Steve Austin (Steve Austin), na show se vůbec neobjevil. Může za to fakt, že měsíc před touto show společnost opustil, jen aby se vrátil v únoru 2003. (TheSpearCZ)
  • Oficiální skladbou show je píseň „Downfall“ od Trust Company. (TheSpearCZ)