Night of Champions 2014 se uskutečnilo 21. září 2014 v Bridgestone Arena (Nashville, Tennessee). Na kartě se sešlo osm zápasů.

1) The Usos vs. Gold & Stardust (Tag Team Championship)
2) Sheamus vs. Cesaro (United States Championship)
3) Dolph Ziggler vs. The Miz (Intercontinental Championship)
4) Roman Reigns vs. Seth Rollins
5) Rusev vs. Mark Henry
6) Chris Jericho vs. Randy Orton
7) Paige vs. Nikki Bella vs. AJ Lee (Divas Championship)
8) Brock Lesnar vs. John Cena (World Heavyweight Championship) (TheSpearCZ)

Bobik9

USOS VS. RHODES BROTHERS - 3* - Solidní začátek show. Usos a Stardust jsou dostatečně zábavní v ringu a Goldust je dost zábavný jen na pohled, takže fajn start. CESARO VS. SHEAMUS - 3* - Dvojka, která spolu bude zápasit asi ještě hodně dlouho. Ale není to problém, protože ta zápasnická chemie tam mezi nimi je a jejich spory jsou dost zábavné. Dvě hory, co se buší hlava nehlava. MIZ VS. ZIGGLER - 2*. - Ani nevím, jak se to stalo, ale tihle dva obrovsky klesli. Miz jakoby přišel o své šoumenství a Ziggler o své schopnosti v ringu. Najednou jsou z nich spíše podřadní wrestleři. Jaká škoda. ROLLINS VS. AMBROSE - 4* - Když jsem se dověděl, že Reigns zápasit nebude, tak mi bylo jasné, kdo na Setha nastoupí. Ale nevadilo mi to, protože tohle je budoucnost WWE! HENRY VS. RUSEV - 3* - Rusev mě obrovsky baví a jen čumím, jak dlouho drží WWE jeho obří push. Bravo, to smekám. Nečekaně neamerické. Y2J VS. RANDY - 3* - Moji dva nejoblíbenější wrestleři, kteří ovšem vůbec neměli rozjetý žádný pořádný příběh a o nic nešlo. Ten náboj tomu chyběl. AJ VS. PAIGE VS. NIKKI - 3* - Když si vzpomenu, jak jsem nesnášel AJ, tak se až divím, jak moc jsem jí fandit proti té idiotce Paige. Ještě radši bych dal titul Nikki, ale to by se samozřejmě neslušelo. CENA VS. BROCK - 4* - Main event, u kterého jsem chtěl ke konci dát 2*, ale naštěstí to scénáristé zachránili. Mám už vážně dost těch zápasů, kde se Cena válí na zemi a potom udělá tři chvaty a je vítěz. To mě vážně sere! Brock je výborný šampion. Nechal bych mu ten titul snad na furt už. ()

• Oficiální skladbou show je píseň „Night of Gold“ od CFO$. Druhou oficiální skladbou show je píseň „Big Epic Night“ od Jima Johnstona. (TheSpearCZ)