Placená akce Night of Champions letos začne zápasem Ryback vs. Kevin Owens, kde bude chtít druhý zmiňovaný porazit současného interkontinentálního šampióna Rybacka. Dále se můžete těšit na zápasy jako Rusev vs. Ziggler, Roman Reigns, Dean Ambrose vs. Wyatt Family, kde se ještě neví, kdo se připojí jako třetí do týmu Reignse. Také frakce The New Day budou obhajovat své Tag týmové tituly s The Dudley Boys, kteří se po dlouhých deseti letech vrací na scénu. I o Divas titul se bude bojovat a to konkrétně o ten, co drží už dlouhé měsíce Nikky Bella. Soupeřkou bude Charlotte, která nedávno přešla do hlavního rosteru z NXT. A poslední dva nejdůležitější zápasy večera budou John Cena vs. Seth Rollins, kde Cena bude chtít zpátky svůj titul Spojených států. Hlavním tahákem bude zápas, kde bude opět obhajovat titul Seth Rollins, který bude mít během večera dva zápasy, při kterých bude obhajovat dva tituly. O ten nejvýznamnější titul, Světový titul v těžké váze, bude zápasit s legendou, která si říká Sting. A stále je taky ve hře Sheamus s jeho kufříkem Money in the bank. Chybět nebudou ani velké návraty a překvapivý konec. (lost815)

Bobik9

RYBACK VS. KEVIN OWENS - 3* - KO je obrovská vzpruha pro WWE, ovšem musí se dávat do jiných uápasů než je proti midcardu Cesarovi a dementovi Rybackovi. Vstup se Cenou byl skvělý, tak nevím, proč v tom tvůrčí tým nějak nepokračuje a snaží se z Kevina udělat midcard wrestlera. RUSEV VS. DOLPH ZIGGLER - 3* - Rusev je naprosto skvělý! Lana je totálně nejlepší! Ziggler je starej úchyl a Summer je strašně hnusná. NEW DAY VS. DUDLEY BOYZ - 3* - New day je nejhorší uskupení, co jsem v WWE zatím zažil. Nicméně musím uznat, že Xavier Woods s tím trombonem je opravdu zábavný. Návrat Dudley boyz potěší. NIKKI BELLA VS. CHARLOTTE - 2* - Myslel jsem, že po Paige nemůže přijít nikdo, kdo mě bude více sr*t. Je to tady. Protekční hnusná dceruška debilního tatínka Rica. WYATTS VS. DEAN, ROMAN A Y2J - 4* - Chris je zpátky a Braun Strowman je na scéně! Parádička! JOHN CENA VS. SETH ROLLINS - 3* - Aby se celá Amerika z Johnnyho náhodou neposrala. STING VS. SETH ROLLINS - 4* - Stingovo mnohem lepší představení než na WM proti Triple H. Seth se rozjíždí jak drak v WWE a odvádí skvělou práci. ()

• Oficiální skladbou show je píseň „Night of Gold“ od CFO$. (TheSpearCZ)
  • Protože se na každé show Night of Champions musí obhajovat každý titul a Seth Rollins byl United States i World Heavyweight Champion, musel mít dva zápasy za sebou. (TheSpearCZ)