Úžasná Jennifer Garner jako femme fatale Elektra dokazuje, že zabít lze pouhým pohledem. Komiksová postava se proměnila v akční hrdinku s největším sex appealem všech dob. Přes smrtelné rány, které jí uštědřil Daredevil, se probouzí z mrtvých a stává se z ní nejnebezpečnější vražedkyně světa, která žije jen pro smrt ostatních. Ale její nejnovější úkol ji donutí k zásadnímu životnímu rozhodnutí. Přikloní se nakonec na stranu dobra nebo zla? (Bontonfilm)

brasek odpad!

Ach jaj... nudné, trápne a na hlavu postavené! Rob Bowman to totálne posral... naozajstná nestráviteľná príšernosť. ()

Eeve

Jennifer Garner ako sexi bojovníčka Elektra, na ceste za svojím osudom. Na akčný film až pramálo akcie, a ak už konečne nejaká začne, skončí sa ešte rýchlejšie, ako sa začala. Efekty temer žiadne, jediný podarený úlet bol Tattoo man a jeho zverinec. Mne osobne strašne vadila postava Kirsten Prout - tak nepríjemné 13-ročné dievča (ktoré vyzerá na 16) som už dlho nevidela. Scenár prihlúply, príbeh skôr ako na súboje smerovaný na rozvíjanie psychologična hlavných postáv, čo by teda nebolo od veci, keď už sa rozhodli ísť týmto smerom, no bolo by to fajn pokiaľ by to malo aspoň hlavu a pätu. Takto film nepoteší ani milovníkov karate-kungfu-other staff súbojov, ani hĺbavých sond do zákutí duše, a dokonca ani nadšencov Jennifer Garner, nakoľko pôsobila skôr ako šedá myš než femme fatale. Keď si to tak spätne čítam, rozmýšľam, prečo som vôbec dala 3 hviezdičky :) asi to bude chvíľková slabosť, pretože sais sú moje obľúbené vo svete východných bojových umení a Goran Visnjic s tým svojím kukučom.... ()

DansteR

První půlka by se dala zkrátit a akce trochu zhustit...je to trochu moc nudný akčňák a duchaplné dialogy jsem vážně nečekal. Dá se na to koukat (obvzlášť na Jennifer), ale tak ideálně jen jednou. 50% ()

lilekbig

Nejhorší Marvelovský film, který jsem kdy viděl. Bez jakéhokoli příběhu. Daredevil byl mnohokrát lepší (70%). Jedna ubohá hvězda za poměrně slušivý obleček. Hodnotím 10% ()

albiebennett

Povinnost pro všechny co říkají, že Daredevil s Benen Affleckem je strašný film. Dokonce bych ho doporučil i lidem, kteří říkají, že Catwoman je příšerný film. Já vlastně ani nevím za co tu hvězdičku dávám asi projev milosrdenství. ()

v.indruchova

je to škoda času, některé věci nedávají hlavu ani patu. Takový snímek jen rádobny na efekt. Kdyby to někdo natříhal jinak třebas by to bylo i koukatelné. ()

JudgeLemire

Tomuto filmu se musí něco nechat. Vytvořit dno pro ostatní komiksovky, to je nevídaný úspěch. Když někdo v jednom filmu umře, dává dokonalý smysl, aby byl v dalším vlastně bez důvodu, samozřejmě.  Tuplem, když byla neuvěřitelně nezajímavá. Postavy jsou jen figurky bez charakteristiky, vypadá to příšerně a víc není třeba dodávat. Nedávejte tomu svou energii a nedívejte se na to. ()

Luke55

Naprosto perfektní příklad dokonale nevyužitého potenciálu,který tenhle film měl.Takže si to shrńme.Máme tady stranu dobra a zla,které se říká ''Ruka''.Elektra(věčně nasraná asi proto,že ji někdo zabil) je na straně dobra,ale pracuje jako nájemný zabiják!!!!Při jedné akci se ale smiluje nad nebohou rodinkou a snaží se ji ochránit.To je vše takže děj celkem o ničem,zbývá už pouze akční vložka.Máme tady Elektru na jedné straně a na druhé bandu bojovníků se super schopnostmi.Paráda alespoń akce bude dobrá.Omyl.Všechny souboje trvají dohromady asi 5 minut a ty postavy se kterými by se daly natočit skvělé bojové scény chcípnou vždycky asi po deseti sekundách(hlavní boss odolává asi 30 sekund).Takže celý film je totálně o hovně bez nápadu,bez akce prostě úplně bez ničeho.A všemu nasazuje korunku naprosto debilní teenegerka,která když už se něco děje všude vleze a všechno posere!!!A proč vlastně Elektra ty lidi chránila,když si je vlastně může oživit,kdy bude chtít(to ona umí,takže je vlastně může zabíjet,kdy se jí zachce).Prostě výsledkem je totální sračka,která v rukou někoho zkušenějšího mohla dopadnout o 10 000 000% lépe.1* za Jennifer ()

Georgeo2

Rob Bowman, by mozno tocil svoje priemerne kusky ako doteraz, no musel by na to mat trosku viac chechtakov a hlavne o dost lepsi scenar!!!Tym Elektra rozhodne trpi...Vzhladom na to, ze ide o "beecko" este ktomu direct to video, nebolo to az take nemastne neslane ako som cakal-komixy mam rad a aj preto nerad to priznavam, ze medzi Daredevilom a Elektrou zas az tak velky rozdiel nie je:((No v kazdom pripade, 3* ani za milion....ps:dokaze mi niekto vysvetlit preco z originalnej verizie vystrihli B. Afflecka aka Daredevila(bonusy na DVD)??? ()

kakapo007

Nevím proč, ale jediná myšlenka po shlédnutí tohoto velice podpůrměrného filmu bylo podivení nad tím, jak je možné, že při všech těch parakotoulech, přemetech slečně Elektře nevypadly z těch maxi košíčků kozy... a možná by to byl i lepší film, kdyby z nich opravdu vyhřezly... takhle jsem se pousmíval nad vším v tomto filmu, naprosto prázdné bezduché postavy dělající nelogické a naprosto nepochopitelné věci... dokonce i komando elitních zabijáků je spíše k pobavení, a divil jsem se, jak snadno jsou skositelní. Jo, a bojové scény taky stály za prt... ()

Olafa

Nudné, strašně neosobní, špatně vykreslené postavy a ještě hůř je jich většina využita... vlastně nevím, proč dávám 2*. :/ Asi za koucourka Gorana. ()

MysterioD

Mám rád filmy podle komixu, ale toho opravdu nejde. Horší komixák sem nikdy neviděl a to jsem utrpěl jak Daredavila tak Catwoman a dokonce i Ghost Ridera . . . 10% za snahu ()

Lukkyn

Jediné co je na tom filmu dobré je obleček Jennifer Garner!!!! Zbytek je fakt jen vaření z vody místo pořádný monster akce!! Takhle komiksové legendy nevznikají :-( ()

Mort09

Cely film, jde shrnout jedním slovem… NUDA! Vleklý děj, nedostatek akce, zoufala snaha o to vytvořit „rozpolcenou“ postavu a hlavně naprosto nezajímavá hrdinka je fakt smrtelná kombinace. Prostě žádný důvod proč chtít Elektru vidět. 10% ()

vlk++

Včera jsem viděl už asi počtvrté, poprvé se slovenským dabingem ;) Přitom je to obyčejný akční film z roku 2005, nájemný zabiják vs. ti špatní, dokonce s podprůměrným hodnocením, což už ale neberu vážně, první vlna rádoby kritiky a na ní se vezou ostatní. Jenže tam je kombinace žena-bojovník a v hlavní roli Jennifer Garner. Tomu jsem - opět - neodolal, i když to šlo přes půlnoc. A po tolika shlédnutích už musím 4*. ()

Jennifer Garner je zpátky jako Electra

Jennifer Garner je zpátky jako Electra

08.07.2023

Nestačily vám multiverzní hrátky ve snímcích Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství a Flash? Pak se nemusíte obávat, Hollywood v tomhle směru rozhodně nehodlá zatím ubírat a tak nás už brzy čeká… (viac)

Našla se Captain Marvel?

Našla se Captain Marvel?

03.06.2016

Dámské superhrdinské sólovky mají dost špatnou bilanci. Supergirl si nikdo nepamatuje a Catwoman a Elektru by většina lidí nejraději zapomněla, takže tu je ohromný prostor pro zlepšení. Už v červnu… (viac)

Daredevil 2 bez Afflecka?

Daredevil 2 bez Afflecka?

01.03.2006

Jestli si někdo myslel, že loňským uvedením Elektry do kin, se snaha chamtivých hollywoodskych producentů definitivně pošlapat dobré jméno komixového superhrdiny Daredevila skončila, tak je na velkém… (viac)

Zajímavá „manželská dovolená“

Zajímavá „manželská dovolená“

08.11.2005

Jennifer Garner si v poslední době dvakrát neporozuměla s komiksovou Elektrou (minimálně podle tržeb a reakcí kritiky) a tak se rozhodla pro trochu jiné žánrové odvětví. V erotickém thrilleru… (viac)