Keď je človek slobodný a neznáša deti, začnú veľké problémy, keď si začne so ženou s dvoma deťmi. To sa stalo Nickovi (Ice Cube), bývalému hráčovi, ktorý teraz vlastní obchod so športovými suvenírmi. Sľúbi svojej milej (Nia Long), že jej deti dovezie do Vancouveru. Nič ale nie je také jednoduché, keď vás deti k smrti nenávidia a berú vás ako hlavného nepriateľa, ktorého treba zničiť. (TV Markíza)

angel74

V rámci rodinných filmů to není až taková hrůza, jak by se podle zdejšího hodnocení mohlo zdát. Myslím si, že dětské diváky by tahle komedie mohla zabavit. Osobně mi nejvíc vadil přestřelený konec. (50%) ()

otík

Hodně pohodový snímek s herecky marným Ice Cubem v roli chlapíka, který se tak zamiloval, že je ochotný dělat doprovod dvěma dětem své milé při cestě za mamkou do Vancouveru. A že dětičky nebudou poslouchat a zažijí hodně dobrodružství, je snad jasné. O hodně lepší, vtipnější i zajímavější variace na Dieslova Ochránce, která nepostrádá akci, i když občas hraničí s trapností. Balanc je ovšem udržen a tak až na ten přesladký happyend je to film zábavný, i když samozřejmě naprosto nevěřitelný. Proč se ovšem někdy nebavit na účet někoho jiného? ()

URBAN

Tuto komedii jsem jako malý měl hodně rád, ale teď to tak dobře nevidím, možná je to tím že jsem to párkrát viděl, ale jako oddychovka je to fajn, ale nic víc by jsem v tom neviděl. ( 20.7.17/MAC ) ()

Triny

Co to bylo? zmetci mrňavý, který zničí tak luxusní auto, ozářenej jelínek patřící spíš k lamám do "Hele, vole kde mám káru?" než sem, série nemožně hloupých trapných a neskutečných situací a závěrečný morální happyend - no mě je blbě.........:/ jedna hvězda? nevím za co, ale nechám ji tu.. ()

Yoshimitsu

Ice Cube v roli chůvi děti :D. Jeho úloha se mu každou chvíli zvrtávala a děti si ho dobíraly, jak nejlíp uměli.Bylo tam dost vtpných scén a té jeho káry mi bylo líto:/ ()

Brain-D

Má to celkem málo, ale na to nehleĎte. Ice Cube je hodně zábavnej, ale i drsnej a má dobré srdce. V tomhle filmu se bude starat o dva malé zloduchi, které si veme na starost aby dostal srdce své vysněné lásky. Předem říkám, bude to pro něj víc než peklo. :D ()

zdenny

Na tomto snímku jde více než velice dobře vidět nedostatek liberální anglosaské a západní výchovy dětí vůbec. Rozmazlení parchanti vše kolem sebe zničí (včetně nového drahého auta) a ještě si myslí, že chyba je úplně u někoho jiného. Naprostá absence odpovědnosti, slušnosti a úcty ke dospělým autoritám. Ice Cube ze sebe dělá (myšleno ve filmu) pitomce, aby náhodnou děti nezavolaly na linku bezpečí, že je zneužíval. Matka dětí nebyla zas tak sympatická, jak z ní pan režisér dělal. A celé mě to hodně pobouřilo. Pro dětské diváky ani žádné morální ponaučení, jen to, že si prakticky mohou dělat co chtějí s tím, že vlastně za všechny jejich bolístky jsou zodpovědní pouze dospělí. PS: Pokud rodič odejde od svých dětí, je to navýsost trestuhodné, ale o tom film pojednával jen okrajově. Bylo to trapné. ()

darwin

Pohodová komedie, která zaručeně pobaví a odvede pozornost od všedních problémů. Překvapivě svižné tempo, výborný Ice Cube a fantastické děti. :) ()

Comeback pro Lucy?

Comeback pro Lucy?

30.03.2006

Už se zdálo, že stěžejní projekt Charlieho andílka Lucy Liu, jenž má navrátit půvabnou herečku zpět do záře reflektorů, definitivně lehne popelem a najednou se vše rozjelo. Postaral se o to tým… (viac)