The Tank

• USA The Tank

V roce 1978 v Oregonu zdědí Ben (Matt Whelan) a Jules (Luciane Buchanan) opuštěný pozemek na pobřeží po Benově zesnulé matce, která se o něm nikdy nezmínila. Nedotčený dům byl 40 let držen v tajnosti a patří k němu krásná soukromá zátoka a pláž. Jules pátrá po odpovědích, zatímco Ben nevědomky probudí zuřivě ochranitelskou bytost. (Zagger)

Miroslav.Zac

Pro filmy z Nového Zélandu mám jistou slabost, proto mě mrzelo, že se tenhle moc nepovedl. Atmosféra usedlosti uprostřed lesů tak krásné země nesplnila moje očekávání, o nějakém napětí se snad ani nedá mluvit. I když se samotné monstrum na tak nízkorozpočtový film povedlo, velkou část filmu čekáte na jeho objevení a když se tak stane, pocítíte jisté zklamání. Konec filmu se nese v duchu - mnoho povyku pro nic - a když řeknu, že chyběl už jen západ slunce, za kterým by přeživší rodinka odjela, nebude to znít moc skepticky. Škoda. ()

Zagger

v kine asi 3*, cam v plne nahote 2*. Klasicky namet, ktery mi vlastne vubec nevadi uvareny na milion zpusobu... ze vsech moznych provarenych cest, si vybrali tuto, jak se jim to povedlo posudte sami :) ()

Dalajlada

Na tento film jsem se strašně těšil. A pak jsem byl dost zklamán. I přesto, že má film velice dobře vymyšlené pozadí, tak jeho popředí už stojí za prd. Snad kromě popředí Lucianně Buchanan. Autoři se vůbec, ale vůbec nezatěžovali obdařit postavy kapkou inteligence. Všechno to, co nesnáším na jiných filmech je v tomto snímku tak nějak koncentrované a dosáhlo nového dna. Kvůli tomu mě osud postav absolutně nezajímal a já fandil potvorám, aby mě těch dementních kreténů už zbavily. Obrovská škoda, protože prostředí bylo naprosto skvělé a historie slušně vymyšlěná. ()