One Tree Hill

Dráma / Športový
USA, (2003–2012), 139 h 46 min (Minutáž: 29–60 min)

Tvorcovia:

Mark Schwahn

James Lafferty, Chad Michael Murray, Bethany Joy Lenz, Hilarie Burton, Sophia Bush, Moira Kelly, Craig Sheffer, Paul Johansson, Barbara Alyn Woods (viac)

Seriál o partě středoškoláků, kteří jsou si zpočátku dost vzdálení. Ve středu dění jsou bratři Scottové - Lucas a Nathan, mající společného otce a životní lásku - basketbal. Na střední škole se setkávají nejdříve jako rivalové nejen co se týče pozice v týmu Tree Hill Ravens, ale i v lásce. Od toho se odvíjí zdánlivě vedlejší linie příběhu, ale nenechte se klamat, v One Tree Hill vše souvisí se vším. (ČSFD)

Recenzie používateľa Kacitr k tomuto seriálu (3)

Pilot (2003) (S01E01)

Prokousat se pilotní epizodou nebyla žádná prča. Bohužel nezaujalo tolik, jak jsem čekala dle (poměrně) vysokého hodnocení. Ovšem na obranu seriálu, ne každý pilot hned zaujme - přeci jen, máme tu spoustu postav a spoustu představování, nějaký ten mantinel pro budoucí příběh se teprve nastavuje. Já už mám taky od střední nějaký ten pátek a jako dvacátnici se mi možná trochu hůř daří vcítit se do problémů šestnáctiletých. Nicméně obsazení velmi sympatické a dám tomu ještě epizodu. Nerada bych poslala k ledu kousek, kterého by byla škoda. ()

The Places You Have Come to Fear the Most (2003) (S01E02)

Mnohem lepší. Saznamujeme se víc s těmi, jež nás pravděpodobně budou (minimálně) tou první sérií provázet. Luke je sympoš, klasicky se do něj zakouká tajuplná holka se skrytým talentem, který samozřejmě její přítel (Nathan) nedokáže ocenit....No a Nathan je (překvapivě) Lukův úhlavní nepřítel. Vyvíjí se to tak nějak předvídatelně, ale na podzimní večer ideální. ()

Are You True? (2003) (S01E03)

Lehce se to zamotává. A to v okamžiku, kdy Haley přislíbí Nathanovi, že ho bude doučovat. Ale za určitých podmínek, kdy on a jeho parta přestanou šikanovat Luka. Ten sám se mezitím snaží zlepšit v basketbalu a udělat dobrý dojem na Peyton. Do toho se rozplétají i příběhy rodičů a myslím, že to nakonec vážně bude fajn seriál. ()