Takešiho hrad

(relácia)
  • Slovensko Takešiho hrad od A do Z (viac)

Japonská zábavná súťaž, ktorej hlavnou postavou je gróf Takeši. Svoj hrad opevnil a pripravil neprekonateľné prekážky pre všetkých, čo by sa chceli k nemu dostať. (oficiálny text distribútora)

Jezinho95

Úžasný nápad... spíše než o vítězství šlo o zábavu a to je mi velmi sympatický. Parádní jsou opakované záběry těch "nejlepších" pádů a nezdařených pokusů o zdolání překážky. Japonské pořady mám nejradši - 90%! ()

YvLeZa

Zajímavý pořad plný držkopádů a dobře vymyšlených disciplín. Nikdy jsem ale neviděla díl, kdy nějaký soutěžící vyhrál a porazil "Smaragdovou gardu". ()

Lofondra

Je to něco strašného. U těch jejich skřeků mám pocit, že už nic horšího není. A některé úkoly jsou taky pěkně na hlavu... ()

Zanian odpad!

To může připadat vtipné maximálně zaostalému dítěti, ostatní jste magoři. Ne dvě, sto atomovek tam měli amíci naházet!!! ()

Reniii

Takešiho hrad, je to stále o tom stejném, ale pokaždé se na to musím znovu a znovu dívat, Asi kouzlo Japonska. Tlupa japončíků se přišla dobrovolně ''zničit'' na bláznivých úkolech, které pro ně připravili další škodolibý japončíci. Dala jsem tomu 4 hvězdičky protože abych dala 5 tak by tam nesměly být někdy stupidní komentáře překladatele. ()

LucillaK

"Sto soutěžících (mužů i žen) vyráží pod velením generála Lee na trasu, při níž zdolávají zajímavé překážky a plní úkoly a jde tu především o legraci a zábavu, nikoliv o získání peněžité výhry." Část mého "gaučového" života. Naprostá šílenost. Ale Japončíci mě pobaví vždycky...Čtvercové bludiště! ()

InsulinBoy

Cítíte tu bolest? Ano, správně, to cítíte bolest účastníků této soutěže. Pokud vám jako Japonci v 80. letech už nebyl život milý nebo jste si jenom potřebovali pořádně namastit kapsu, tak jste se mohli přihlásit právě do této soutěže. Pokud vám nenaklepali řízky už v první disciplíně, tak vám v těch dalších udělali z páteře druhou Irohazaku. Asi každé české dítě narozené mezi lety 2000 - 2005 si tuto show užívalo plnými doušky, joo to jsme my Češi, cizí utrpení = nejlepší utrpení! ()