Příběh filmu Když se setmí začíná rozhodnutím špičkového zloděje Maxe Burdetta (Pierce Brosnan) a jeho krásné společnice Loly (Salma Hayek) uklidit se na Paradise Island v bahamském souostroví, protože právě uskutečnili poslední loupež - ukradli druhý ze tří Napoleonových diamantů - a je čas na zasloužený důchod. Jejich finanční budoucnost je zajištěna a kariéra ve světě zločinu minulostí. Jenže agent FBI Stan Lloyd (Woody Harrelson), který už je sedm let Maxovi na stopě jako ohař, nevěří, že by se tahle dvojka dokázala usadit. Domnívá se, že Max a Lola ještě plánují ukrást třetí Napoleonův diamant. Krátce po Napoleonově nuceném exilu na ostrov Elba byl vyjmut z jeho meče a jeho současná hodnota na trhu je odhadována na dobrých 70 milionů dolarů. Diamant má dorazit na palubě výletní lodi zrovna na Paradise Island. A kde že nyní žije a užívá si slavný pár? Ačkoliv Stan nemá v Karibiku žádné pravomoci, rozhodne se chytit vychytralého Maxe a Lolu přímo při činu. Frustrovaný detektiv je však překvapen, jak přátelsky se k němu Max chová, seznamujíc ho se všemi slastmi Paradise Island. A Stan ke svému vlastnímu překvapení velmi rychle přivyká pohodlnému životnímu stylu Karibiku. Je možné, aby se jejich letitá rivalita tak rychle změnila na přátelství? Co když už jsou Max a Lola opravdu vysloužilými zloději? Ale co když ne? Do jaké míry k nim může být Stan upřímný? A jsou oni k němu? Vyjde-li jednoho dne ráno slunce a po diamantu nebude ani památky, koho činit zodpovědným? (oficiálny text distribútora)

Paplónik

Je to slabé, miestami vyslovene nuda. Viac ako akcia a zápletka zaujme laškovanie medzil upičom a agentom, ktorý sa ho snaží dolapiť. Čo je u akčnej kriminálky asi chyba. ()

tarzan

Pěkná nenáročná zlodějská komedie. To jsem si říkal než přišlo posledních 15min. a pak už jsem jen skřípal zuby jak se to dá vše hodit za hlavu a pokazit co se dá. I přesto ty 3 ()

MrSalieri

Tak tento film mě dostal... čekal jsem průměrný krimi film, a místo toho jsem se dočkal skvělé komedie z prostředí Karibiku o jednom zloději, který se chystá ukradnout jeden vzácný diamant. ()

Svadbos

Film chce ašpirovať na klon snímku "To Catch A Thief", ale márna snaha. Atraktívne herecké obsadenie a scenéria negenerujú dostatok páľavy. ()

mine.slayer

Zlodějská komedie odehrávající se v pohádkovém Karibiku, která kdyby se odehrávala jinde stačí to tak na dvě hvězdy. Brosnan a Harrelson na rybách ale potěší. ()

Matulko_

Prečo som mal každú chvíľu pocit, že som to už niekde videl? Nie je to zlé, akože zlé-zlé, ale zlé, akože netreba radšej povysávať, alebo umyť riad? ()

prof.horak

Nenáročná podívaná,u které jsem se nenudil,odvyprávěná ve svižném tempu.Nádherné exteriéry a pohledné obsazení všech rolí,jejichž protagonisté se na plátně dobře baví.Ani režisér se netváří,že jde na plátně o něco jiného.Dialogy jsou zábavné a proto se dají odpustit drobné nedotaženosti příběhu.Harrelson zvládl svého smollařského poldu velmi sympaticky,Brosnan je standardně dobrý. Kdyby byla loupež promyšlenější,dal bych víc.Jediné, co bych si odpustil,byl přeslazený konec,ale i tak mě žáha nakonec nepálila.A navíc,kdo by nechtěl vidět Salmu v plavkách? ()

Dinoo

Týmto filmom som ostal prekvapený. Samozrejme prehnaný a nereálny film ako každý iný v ktorom účinkuje Pierce Brosnan. Film zachraňuje božská Salma Hayek ktorá v každom okamžiku prekrásna a neodolateľná. ()

Boris18

Zdálo se mi jako by chtěl Pierce Brosnan pokračovat v roli Jamese Bonda.Občas sranda občas nuda. 3* za film a ještě jednu za výkon Salmy Hayek. ()

maat.re

Filmů tohoto typu je docela dost. Tenhle film jsem si pustila, protože v televizi nic jiného nedávali. Film byl poměrně vtipný. Ale zjistila jsem, že během sledování dělám něco jiného a předvídám konec. A musim říct, že bez vtipných scének a závěru bych na to asi nemohla koukat, i když v tom hrál Pierce Brosnan. ()

DonShark

Výborný film u kterého jsem se náramně bavil ! Doporučuji všem !!! Jen do žánru filmu chybí dopsat komedie, takhle se totiž nepobavíte u poloviny dnešních komedií, vážně skvělý film :-) věřte mi a mrkněte na to ()

Loky393

Jo nenudil sem se pravě naopak sem se bavil nevylečitelny zlodějiček jeho krasna přítelkyně co chce žít normalně po boku sveho mileho a vychcany polda sceny sou dobre napinave někdy i vtipne zabavne prostě uvidite tam od všeho něco malo vtip akce lovendy je to takovej filmověj mix jak ja řikam takovym filmum odpočivaci filmy doporučuji ()