Ošetrovateľ arktických vodných zvierat Henry Roth (Adam Sandler) o chorobe anterográdna amnézia nemá ani poňatia. Každý deň klebetí so svojim obľúbeným mrožom v morskom zábavnom stredisku na Havajských ostrovoch a jeho hlavným koníčkom je zvádzanie turistiek. Ostrieľaný playboy sa však jedného dňa "potkne", keď narazí na Lucy (Drew Barrymoreová), ktorá si ho pri druhom stretnutí vôbec nepamätá. Henry zistí, že Lucy stále prežíva deň svojich narodenín, pretože má porušenú schopnosť vytvárať si spomienky a v spánku všetky nové zážitky zabudne. Napriek nulovej nádeji na akýkoľvek vzťah Henryho stále priťahuje. (TV Markíza)

Mountain

Hodně příjemná podívaná, která se v kategorii romantických filmů až tak často nevidí. Sandler mě příjemně překvapil - jeho vtípky nepůsobí trapně (narozdíl od jiných filmů), nedělá ze sebe šaška a chemie mezi ním a Barrymore zafungovala. Je vidět, že natáčení si celá herecká skvadra užila, což se pozitivně podepsalo i na filmu. ()

joffreydepeyrac

Hodnotil jsem film Happy Gilmore a zařekl jsem se, že ostatní filmy se Sandlerem hodnotit nebudu. A pak jsem si vzpomněl na tenhle - byl velmi slušný i vtipný, takže 70%, zaokrouhluji nahoru za Schneidera jako Maora. ()

andydufrsn

Škoda, že to tady Drew nesluší tak jako jindy. Film asi není špatnej, pokud máte rádi romantickou podívanou, mně nijak zvlášť neoslovil. ()

Jarsey

Že by šel Adam Sandler do sebe a konečně natočil použitelnou komedii? Ano, tento film je toho příkladem. Málokde se stane, že jsou všechny postavy sympatické, dokonce i trochu potrhlý kamarád hlavního představitele, kterého si střihnul Rob Schneider. Drew Barrymore je v roli vynikající, podle mě tedy převyšuje i Sandlera. Komedie je to velmi příjemná, některé momenty opravdu upřímně pobaví, jako romance též splňuje žánr, tedy čtyři hvězdičky naprosto zaslouženě. ()

MiLuka

Adam Sandler je výborný komediální herec, ale nesmí být ta komedie romantická. Tak, jak se jindy u jeho filmů od srdce nasměji, u téhle mě spíš ztuhl úsměv na tváři. Napadají mě slova jako trapas, šeď a nuda - a to není dobré. Zážitek nulový. Dávám 1 hvězdu za snahu. ()

Adam1408

Pche... romantická komédia, nič pre mňa. Ale ked vidím toho Sandlera, ako sa zas a znova snaží získať srdce tak luxusnej ženskej, akou Berrymore je nenamietam. Najmä, ak to robí tak strelene, až sa z jeho nápadov jeden narehoce do popuku. Super, ale nezávidím jej... Top bol steroidový Sam... ()

Foltest

Škoda, že protagonistova herečka nebyla hezčí. Jinak ale jde o moc povedený film. Zklamala mě komediální stránka snímku, možná až na pár momentů, v čele se scénou Neumím číst. Dlouho jsem přemýšlel, jestli dát tři nebo čtyři hvězdy. Nakonec u mě ale převážila forma nad obsahem. Vždy jsem byl vůči romantickým filmům shovívavý. Škoda akorát první desetiminutovky, kdy jsem přemýšlel, že to vypnu, nakonec jsem ale vytrval a nelituji. Námět je originální a film po zhlédnutí pěkně zahřeje u srdce. ()

SNCIS

"Nic neříkej, protože mám pro tebe jedinečnou nabídku. Teď půjdu k tobě do kanceláře a celá se svlíknu do naha. Další krok už je na tobě. Nejsem už tak pružná jako dřív, ale vynahradím to nadšením a odvahou experimentovat, co říkáš?" - "Nevím jestli to víš, ale já nejsem na chlapy." - 80%. ()

Siladril

Tento film je dokonalou letní oddechovkou. Odpočinete si od starostí a zkrátka se s rodinou díváte na film. Nádherné vtipy a celkem dost dobré výkony herců jsou dost dobrým důvodem ke sledování tohoto filmu. Občas jsou ale vtipy otřepané a Alexa, která je zde pomocnou ošetřovatelkou v akváriu spíš vyvolá znechucení než že pobaví. Zbytek filmu je ale nádherný a proto neuděláte chybu, když se na něj podíváte. ()

teekanee

Společně s Clickem za mě nejlepší Sandlerův film. Ne jenom, že vás film napumpuje neskutečným množstvím pozitivní energie, ale také vás dokáže pořádně citově vyždímat. Vtipy jsou výborné a herci jakbysmet. Šišlající Sean Astin je fakt něco a Rob Schneider mi přišel neskutečně vtipnej a to jeho komedie nijak moc nemusím. 85% ()

obycejnymuz

Film který zprvu vypadá jako obyčejná komedie, ale jde do hloubky, aniž by si toho člověk všimnul. Celý děj se odehrává kolem nemoci / poruchy ztráty krátkodobé paměti kterou hlavní hrdinka trpí. Film krásně ukazuje frustraci z marné snahy bojovat s touto poruchou a to jak ze strany osoby blízké postiženému, tak v další části filmu i pro samotnou postiženou osobu, kterou je hlavní hrdinka. V určitou chvíli se tak děj maličko mění z komedie spíš do vážnějšího stylu, kdy hlavní hrdinka bojuje sama se sebou a snahou překonat svou nemoc. Myslím, že na tento film by se měl podívat každý, kdo si stále stěžuje na to že někdo jemu blízku stále zapomíná a měl by být vděčný že ta osoba nemá stejné postižení jako hlavní hrdinka. ()

Sejkorka

Příjemně odpočinkové. Plusem jsou roztomilá zvířátka a Drew, minusem Havajec Rob Schneider. Ani Frodův Sam (Sean Austin) rozhodně nezáří, kromě toho, že umí ovládat prsní svaly. U hlavní postavy trochu drhne jeho zarputilost, s jakou se z notorického sukničkáře náhle mění v bezmezně milujícího. Jinak jsem celou dobu přemýšlel o tom, jakému filmu se to podobá. Nakonec jsem připustil, že jsem kdysi viděl tohle. No, tak zase třeba zapomenu. Mám totiž problémy se střednědobou pamětí .... ()

Co se kde šustne

Co se kde šustne

21.02.2007

Ghost Rider láme v USA rekordy. Byl uveden v 3619 kinech a za pouhé 4 dny již stihl vydělat 51,5 miliónů dolarů. Tím hravě překonal dosavadní rekord v nejvyšším výdělku za sváteční víkend, který… (viac)