Posedlost, láska a závist

• Veľká Británia Obsession (viac)

Uznávaný chirurg z Londýna se úplně zblázní do synovy snoubenky a tahle vášnivá aférka jim může změnit život jednou provždy. (Netflix)

brosky

Nudné, nezaujímavo natočené, asi tym ze takyto typ filmu tocili briti. Keby sa toho chopili francuzi, asi by boli hodnotenia niekde inde. Neviem, čím to je, možno hercami. ()

mellon.a

Mně se to docela líbilo. Připadá mi, že tak nějak to musí probíhat u těch mužů, kteří v pokročilém věku opustí manželku, děti, majetek, .... pro mladou holku. Hormony a chemie. Pánově v letech - od děvčátek hned zkraje ruce pryč, určitě to neukočírujete. :-) ()

KarlN

Kriminálky Britům jdou, milostná dramata, nebo co to mělo vlastně být, zjevně ne. Chybí budování napětí, gradace děje i očekávání, vzrušení atd. Snaha o nápodobu 9a1/2 týdne se míjí účinkem, zejména proto, že to tak nějak to od první chvíle vypadá, že výhledová a silně vyšinutá snacha "fleretuje" se svým budoucím tchánem tak mocně, že by si zřejmě nejraději nacpala jeho pubické ochlupení rovnou mezi zuby, zatímco on se tváří, jakoby v životě neviděl ženu mladší než pade. Velmi toporný začátek a ani dál to není lepší. Slova jako "odevzdání" se tak naprosto míjejí účinkem...a ani na podlaze se jim nedaří. Kolem a kolem, ztráta času. ()

Tweny

Takové… zvláštní. Hlavní postavy vypadají zajímavě, téma příběhu taky, ale nějak se to do ničeho pořádného nerozvine. Vadí mi ty pohledy hlavní herečky, které spíš než svůdně působí šíleně. Nejde mi uvěřit jim tu chemii, která by v reálu musela být neskutečná, pokud by je to mělo nekontrolovatelně ovládnout. Všechno zvlášť dobrý, ale dohromady to nějak neladí. Ale shlédnutí nelituji, Anna měla v posledním díle úžasné černé šaty, které musím mít! :D ()

Radovan.Long

Je to tak netaktní a neuvěřitelné,jako i celý ten výkon všech zúčastněných.I tak jsem to ale dokoukal a úplný propad to nebyl.Armitage tam byl agresivní a posedlý jako v Hobbitovi. ()

ClassyBitch

Co tohle bylo za slátaninu? Zápletka jak z antický tragédie, fotr pigluje synovi holku, což skončí smrtí. Nějak jsem nechápala, co fotra bere na ní - bo i ten pich byl nuda a šeď, jak když si pár, co je spolu třicet let, vygoogluje "jak si zpestřit manželský sex" a pak se pokoušej o cosi, co pro nezúčastněné působí spíš trapně, a hlavně jsem nepochopila, o co přesně šlo tý koze, protože syna milovala. Jestli to měla být nějaká vzájemná osudová přitažlivost, tak se ji tvůrcům nepodařilo zachytit. Celou dobu jsem čekala, že to byl nějakej její plán, nějaká pomsta za křivdy dávno minulé, ale ne. Prostě byla mešuge po incestním vztahu s vlastním bratrem.  Ty sex scény mi připomněly devadesátkové erotické filmy, co dávali tenkrát na Nově v sobotu po půlnoci. Strašná slabota. ()