Posedlost, láska a závist

Epizoda 1 (E01)

(epizóda)
Ukážka z filmu 1

William s Ingrid se těší, že poznají Jayovu novou přítelkyni Annu. Ale ještě než dojde na oficiální představení, William a Anna se střetnou pohledem – a přeskočí jiskra. (Netflix)

Ukážka z filmu 1

darkchipmunk

Pravděpodobně se jedná o remake filmu Posedlost (nedělala jsem si rešerše, mám jen nakoukáno) z roku 1992 s Jeremy Ironsem a Juliette Binoche v hlavních rolích. Jenže tam je vášeň mezi postavami ztvárněná s hloubkou, citem a uměleckou dovedností, které tahle telenovela nesahá ani po podvazkový pás. Chemie mezi hrdiny je až směšná, podobně jako jejich chování. Asi si i dovedu představit, jak někdo propadá kouzlu Richarda Armitage, akorát ne v tomhle trashi. ()

hwnd

Předpokládám, že hlavní aktéři měli mezi sebou mít nějakou brutální vášeň a jiskření. Jen se to prostě nějak nepovedlo, je to nudné a blbé. A pohled na jakože vášnivý sex v sukni a nahou mužskou prdel docela vyděsil. Ještě, že se pipka šla hned osprchovat. Zkusím ještě díl jen z pouhé sebemrskačské zvědavosti, jestli to může být ještě hloupější. ()

Zlajdaa

Nechápu, nerozumím. Chtěla jsem si pustit tento seriál a místo toho jsem omylem pustila Fatal Attraction (což mimochodem nebylo špatné). Tady tomu prostě nerozumím. Ok, chlap začne zahýbat své manželce. Nic nového, nerealistického. Ale do p*dele, žádná snaha se tomu bránit, když se jedná o přítelkyni jeho syna? Wtf. Ze strany té ženské to je od začátku jasná provokace, "What would you like me to drink?" Jako fakt? A mezi hlavními protagonisty není žádná očividná chemie, já jim to prostě nežeru. Dávám jednu * za nahého Armitage. ;D ()