Outlast

(relácia)
Reality-TV / Súťažný / Dobrodružný
USA, 2023

Šestnáct soutěžících bojuje v náročných podmínkách aljašské divočiny o šanci vyhrát velké peníze. Aby ale tihle vlci samotáři uspěli, musí umět táhnout za jeden provaz. (Netflix)

Lesazrk

Nemôžem dať päť hviezdičiek, pretože Javier mohol byť kľudne víťazom a táto show akurát ukázala, že nespravodlivosť a zlo ostane nepotrestané. Prajem Justinovi, Jill a Amber, aby sa im všetko niekoľkonásobne vrátilo aj v súkromnom živote. Aj keď nie sú nastolené pravidlá, ľudia musia ostať ľudskými. ()

Zix.

Co se týče přežívání a drsnost, tak tomu nejde nic vytknout a je to super.  Hodně to připomíná film Pán Much v reality show a jde tedy pouze o přežívání ve skupinách. Co se týče dalšího děje, tak kromě evakuací a aktivit táboru Aplha nebo Paula, se nedělo nic co by stálo za řeč. To co daný tábor dělal bylo hnusný a vymstilo se jim to. Otázka ale je, jestli by to bez nich nebyla nuda. Zajímavý určitě je, že v průběhu přežívání bylo lepší mít co nejvíce členů tábora, u finále to spíš bylo jako přítěž kvůli hrozbě, že je někdo bude fyzicky brzdit. Až na jednoho vítěze, jsou bohužel výherci nevýrazný a lehko se na ně brzo zapomene. ()

PachoSK

Mrazivá reality show z Aljašky, ktorá má gule. Nevypadáva ten, ktorého zvolí "kmeňová rada", ale ten ktorý to vzdá. Za mňa úplná topka! ()

tragikomik odpad!

Problém tento srandy je, že očividně nejde o reálnou reality show, ale pouze show podle scénáře, a to velmi špatného, navíc se špatnými herci. Přijde mi, že se to snad ani Netflix nesnaží maskovat. Některé momenty a zvlášť reakce jsou vyhnané do totálního absurdna. Popcornová show pro slaboduché. ()

AndyGreen

Tento seriál mi připomněl mé mladé roky, kdy jsem strávil hodiny a hodiny sledováním HISTORY channelu a shows této podobné. Nejlepší na celé sérii je rychlé tempo seriálu, kdy 28 – 57 min. stopáž je velmi efektivně vyplněna a člověk se tak nenudí. Nesmím opomenout ani týmový aspekt, který zajímavě ovlivňuje sociální vztahy skrz všechny hráče, a tím pádem nejde „pouze o přežití“, ale zároveň i o mezilidské vztahy. Jeden z nejlepších seriálů daného formátu. Solidní 5. ()

K1okan1905

Bavilo hodně, ale jak jsem to tu párkrát zahlédl, tak to samé u mě, dvě nehorázný hydry, u kterých ve mě vřela krev. A taky mi to přišlo trošku nahraný, hlavně poslední díl, který jsem čekal celkově lepší a napínavější. Každopádně bych uvítal další sérii ()

Thrakan

Nádherná a divoká příroda, za to jsou ty hvězdičky. Bohužel z většiny těch lidí se mi chtělo zvracet! Podrazácký, bezcharakterní zrůdy. Ty poslední dvě krávy, to byl jinej extrém. ()