Reklama

Reklama

Temné okná

  • Česko Temná okna (viac)
Trailer 3

Obsahy(1)

Skupine priateľov, Tilly, Monike, Peterovi a Alison, sa prihodí autonehoda a Alison na následky zranení zomrie. Jej strýko konfrontuje Alisoniných priateľov a obviní ich z jej smrti. Skupina odíde na vidiecku chatu, aby mohla sama v tichosti smútiť. Izolovaná chata spočiatku ponúka pokoj a ticho, ale čoskoro sa začnú odohrávať nevysvetliteľné udalosti a mladí ľudia začnú počuť zvukové nahrávky nehody, ktoré odhaľujú temné tajomstvo. Keď sa objaví maskovaná osoba a začne tínedžerov terorizovať, v stávke sú už ich životy. (Vertigo Distribution)

(viac)

Videá (2)

Trailer 3

Recenzie (6)

jefff 

všetky recenzie používateľa

Celková zápletka filmu je hodně triviální a způsob vyprávění je až do poloviny poměrně nezábavný. Nadruhou stranu postavy jsou docela sympatické a hlavně uvěřitelné, na rozdíl od mnoha žánrových konkurentů. Finále je překvapivě slušné, i když docela krátké. Za mě docela obstojný kousek. ()

ricci.s 

všetky recenzie používateľa

Slabší home invasion, ktorý držia nad vodou celkom schopní herci a aspoň nejaké pritvrdenie v závere. Problém je ale v tom, že sa celú prvú hodinu vôbec nič nedeje a motivácia tajomného, maskovaného vraha je vopred jasná. Celkovo film nemá čím prekvapiť, takže netuším, čím si zaslúžil kinoprojekciu, keď sa omnoho lepšie horory do kín nedostali. Pozrieť sa to dá, vyložene som netrpel, no je to zbytočnosť. ()

Reklama

baradapraga 

všetky recenzie používateľa

Zápletka zněla zajímavě, ale nakonec se z toho vyklubal poměrně běžný home invasion/slasher, ačkoliv s menším počtem postav.  Stejně jako ve většině filmů tohoto typu jsou tam momenty, kdy se postavy mohly zachovat jinak/lépe a zabránit tak ne zrovna pozitivnímu konci. Film ve svém žánru neurazí, ale ani nepřekvapí. ()

gogo77 odpad!

všetky recenzie používateľa

0/10 ... nuda nuda nuda .... hrozostrasna nuda ... nieco co tu uz milionkrat bolo ... bez napadu bez strasenia bez prekvapenia... mlade dievca havaruje spolu s priatelmi a jej najlepsia kamaratka umiera pri nehode .... aby sa zo soku dostali vyberu sa na odlahlu chatu kde cuduj sa svete je vrazedny maniak ktory ich zacina skusat a postupne likvidovat.... mam hroznu chut napisat ze kto je vrah ale to bude kazdemu jasne hned na zaciatku a tak to veru aj skonci ()

Galéria (15)

Reklama

Reklama