Členové nejstaršího mysliveckého spolku v zemi čelí nejen divoké zvěři a milostným vášním, ale i mnohem horším katastrofám. Jejich revír je totiž ohrožen pytláckými investory. Parta nimrodů se tak musí spolehnout na starou loveckou moudrost, která jediná je může přivést na cestu k záchraně milovaného revíru. Lovu zdar! ZDAR! (Televize Seznam)

fabecc1222 odpad!

Rovnou přiznávám, že jsem to neviděl celé, což dle mého mohou jen zanícení masochysti a hardcore fans odpadů. Z toho, co jsem viděl, tedy první dva díly, kdy druhý jsem dal jen z toho důvodu, že se vysílal hned po prvním, bych snad ani nemohl říct, že Revír je seriál, potažmo nějaké dílo, které má tvůrce, scénáristy a další funkce, které k tomu patří. Revír je jednoznačný odpad, který dehonesutje snad všechny zainteresované, včetně myslivců, kterým tedy úspěšně gratuluju k tomu, že dostali vlastní variaci na Okresní přebor a budu jim fandit, aby je s tímhle nikdo nespojoval. ()

kingik

Pořádný myslivecký guláš. V Přibáni je fajn, vždyť tam existuje myslivecký spolek, dokonce nejstarší v zemi. A v jejich revíru kolikrát bývá dusno i hodně veselo. Tvůrci se rozhodli vykročit poněkud méně obvyklou cestou. Upřednostnili totiž velkou porci gagů před dějovým spektrem. To se v návalu gagů jeví jako téměř nepodstatné. Pochopitelně fungovat takto 8 epizod bylo nemyslitelné. Bláznivý humor na to má své herecké představitele. Ti jsou vybráni vhodně. Ondřej Pavelka, David Prachař, Jaromír Dulava a Marek Taclík patří k těm  nejvýraznějším. A z ženského osazenstva se jim nejvíce vyrovnala Linda Rybová, místní super sexy samice. I tak se dostaví po několika epizodách krize. Najednou už není kde brát. A nastupuje do popředí trapnost, podpořená humornou všehochutí různé úrovně. Seriál posléze dospěje od své sympatičnosti k jakési slaboduché zmatenosti, kdy sice humor nepolevuje ve své kadenci, jen jaksi byla přetažena jeho snesitelnost. Je evidentní, že nebude nutné točit další epizody. Myslivci vystříleli svoje brokovnice a ládovat je pořád těmi stejnými náboji s postupně vysychajícím humorným střelným prachem už by nemělo dál kloudný smysl. Myslivci se na tv obrazovkách objevili vzácně a po všech těch (normalizačních) prodavačkách, inženýrech a doktorech se přece jen brali nejméně vážně. Je tedy škoda, že jim tvůrci nevěnovali zvýšenou kvalitativní péči a nechali je padnout jejich vlastním humorem, který postupně vygradoval do trapnosti. 5/10 ()

petrsv

Kravina, sice neskutečná, dalo by se říct snad i parodie, ale koukat se na to pro odlehčení dá. Není to kriminálka ani nemocnice, což je plus. Základní pravidlo pro sledování je však jediné - nesmí se to brát vážně. ()

slunicko2

Velmi blbé. 1)  Už během prvního dílu dostal seriál ránu na komoru a nevzpamatoval se z ní až do hořkého konce. Logikou toho, co se na obrazovce děje, nemá smysl se vůbec zaobírat. Dialogy psal někdo po 12 plzních. Co s tím materiálem měli pak herci, ač profíci, dělat?_____ 2)  Líbil se mi 24letý (v roce natáčení 2022) Tony Mašek, protože je to přitažlivý mladý kluk._____ 3)  Hip hopová verze písně Do lesíčka na čekanou od uskupení Gruppo salsiccia si mě získala. Sháním ji, ovšem zatím marně._____ 4)  Jo v našem revíru tady to žije / medvědi jeleni divoký zmije / bažanti zajíci hluboký lesy / vábení troubení zvířecí hlasy / jak se ten myslivec dožije v lese / ve sněhu vánici krmivo nese / jezevec krmelec křepelky laně / my jsme ti myslivci ze Přibáně._____ 5)  Výstižné komenty: DanVavra** po prvním díle (ten byl nejlepší), Miyamoto (odpad) po každém z prvních tří dílů. ()

angel74

Přiznejme si objektivně, že jde o pořádnou chujovinu. Nesmí se to brát příliš vážně, z parodického hlediska pak fungují alespoň některé situace. Nejvíce asi ty, v nichž je hlavním aktérem postava, kterou jedinečně ztvárňuje David Prachař. Třeba jeho vzpomínání na válku v Afghánistánu mě opravdu pobavilo. Z ženského osazenstva každopádně hraje prim Linda Rybová. Z tohoto pohledu těžko říct, kdo u nich doma velí. Oba by si ovšem zasloužili kvalitativně lepší seriál. (35%) ()

ZHODNOTITEL odpad!

Škoda, že každý díl nebyl o něčem. Třeba jako u Okresního přeboru. Na pozadí potom mohla běžet celá tahle zápletka, byť sice ne kdovíjak atraktivní na sledování. ()

tein odpad!

Tvůrci Televize Seznam & Wonder Prague jistě vypovídá o nekvalitě samo o sobě. Nevtipné, nezáživné,  nezávabné, nedívatelné ()

VSVB

Když se na ten seriál dívám zpětně, tak na oddech to celkem jde. Ale i tak, nezlobte se, zůstanu u původního hodnocení. Odpad ()