Ruda při studiu své role sv. Huberta potká v lese zjevení. Pod vlivem tohoto zážitku podá během představení mimořádný výkon. Adam se připravuje na přijetí do spolku, ale na ceremoniál se dostaví nový člen, který Adamovi zásadně změní představy o budoucnosti. (Televize Seznam)

fabecc1222 odpad!

Tak a už dost! Další díl opravdu nezvládnu. Nechápu, co vedlo tvůrce napsat tak stupidní postavy a děj, a proč se všichni musí chovat jako totální imbecilové. Stejně tak nechápu herce, že na toto kývli. Proč starej Prachař hraje proboha tak, jakoby tu roli hrál jeho syn? A proč proboha Seznam tohle vůbec pustil do vysílání? Komu si myslí, že se tohle bude líbit? Ten vlk je tam měl všechny sežrat a to by bylo to nejlepší, co by tento seriál mohlo postihnout. ()

Miyamoto odpad!

Obsazená pole, les a rybník nás v tomto díle nepálí - hrajeme přece divadlo! Díl působící spíše jako šílený filler, než cokoliv jiného. Hlavní linka se nekoná a celou dobu se řeší ani ne 5 minutová scénka, na konci které mají být pasováni noví myslivci. Do popředí se dostávají Mašek a Prachař, u kterých by obvyklé "nemají co hrát" bylo nemístným optimismem. Návštěva místní hiphopové skupiny podivínů, se kterými se s upřímným nadšením baví Mašek v roli studenta (asi na prázdninách?) není ani úsměvná a když se začne mávat preparovaným výrem ve videu, nejde tomu věřit ani v komedii. Etuda Prachaře, který opakovaně mluví o nevolnosti, lekne se vlka, je nervózní z několika vět na pódiu a dokonce si zazvrací na zahradě... Ta se už nedá ani komentovat. Dílu pak mimo bizarního množství vulgarit herecky vévodí duo Taclík a Dulava, kdy první se snaží stopáž jen přežít a řve z plna hrdla, zatímco druhý opakuje historku o otci a jelenovi, potácí se s křížem na pódiu a pobíhá s parohy po ulici. Abych mu vzdal hold alespoň parafrází - "Já bych se z toho ze*ral.". ()

Jum

Trochu mi to připomíná když začali vysílat  Okresní přebor. Začátek rozpačitý a chtěli jsme ho přestat sledovat. Trvalo asi 6 dílů, než se to trochu rozjelo a pak to začalo být fakt dobrý. Dnes už je Okresní přebor kultem a skvělým seriálem :-). Fandím REVÍRU aby měl stejný průběh a oblíbenost... ()