Superlov

(relácia)

Super verze oblíbené vědomostní show Na lovu, ve které se ale obracejí role. Jediný soutěžící se může utkat až s pěti lovci najednou a pokusit se získat milionovou výhru. Českou verzi celosvětově nejúspěšnější vědomostní show současnosti moderuje Ondřej Sokol. (TV Nova)

Mapl

Trochu deja vu ala Milionář (Čech je jen jeden, o tom žádná). Slušné výhry, celkem vysoké tempo, přítomnost diváků a velkolepé zahraniční studio (ano, nenatáčelo se v ČR). ()

MegaBite

Příjemné zpestření původního konceptu. Trochu to připomíná milionáře, ale to má být asi záměr. Na druhou stranu to není tak dobré, jak jsem čekal, takže průměrná rodinná zábava (na české poměry však velmi nadpruměrná). ()

quokam

No. Pro soutezici je to prilis rychle, stridaj se jako na orloji. Zakladni kolo pusobi nudne, jakoby navic. A pri superlovu se dost nepřesně prepina cas. Navic, kdyz je posledni 3 4 ci pet sekund, se ani nevyplati odpovídat bo i kdyz se odpovi spravne a vcas, je to na nic, bo moderátor to nestaci uznat. Do casoveho limitu by se melo zapocitavat pocatek cteni otazky a ne az odpoved. Klasicky lov mi pripada spravedlivejsi a ferovejsi, zde mají soutezici vetsi, mozna az moc velkou sanci vyhrat. A hudebni podkres mi nejak az moc pripominaj motivy z klasickeho milionare. ()

luccyper

Jsem fakt mile překvapená. O třídu lepší než klasické Na lovu a souhlasím s uživatelem Karbos, že by se mohlo jednat o nejlepší vědomostní hru od dob Milionáře. Snad si udrží vysokou laťku i zbývající díly. ()

josefkam

Bohužel s přibývajícími díly startují lovci nízké výhry na čím dál vyšších sekundách a tím i nejvyšší výhry padají do "mise nemožné"... Trapnost a ubohost moderátora s díly také roste... Jestli si Sokol myslí, že opakované narážky a urážky Kalkulátora na téma jeho chlípnosti jsou směšné, je na čase, aby Nova moderátora vyměnila za někoho, kdo se bude chovat kultivovaně... ()