Profesionální zloděj a jeho tým expertů chystají obří akci – loupež půl miliardy dolarů ve zlatě z trezoru na palubě letadla 12 kilometrů nad zemí. (Netflix)

babuška

Po uvedení Dannyho parťáků, je velmi těžký docílit aspoň nějakého nápadu a udělat z něj koukatelnej film, a tenhle snímek to zkrátka nedal. ()

Raid91

Nenadchne a ani neurazí pokud od toho člověk nečekal bůh ví co. Scény s letadlem patří k tomu nejlepšímu až na konec, ten mi přišel odflaknuty, 60%. 10% jen za Úrsulu, tu herečku mám hodne rád. ()

MiMax odpad!

Nezaujímavé, bez napätia, bez nápadu,nezábavné až nudné.Len ďalšia "pásova" výroba netflix filmov. Ľahko predvídateľný, lacný a naivný dej, zbytočné dlhé a trápne akože "zmysel príbehu" vysvetľujúce dialógy (aby sa menej chápavý konzument zorientoval), absolútne zle herecky zahrané( nechápem, že na toto kývol Jean Reno), zlá kamera, zlý strih, viditeľné a amatérsky urobené lacné triky, kde jasne vidno, že exteriéry sú točené v štúdiu na zelenom plátne, hlavne exteriér letísk či jazdy v aute. Jediná satirická linka, čo sa ako tak podarila, tak tá s Belgickým letovými dispečerom na vozíku. Filmu sa nedajú uprieť naozaj pekné zábery Benátok, ale to je tak všetko žiaden poriadny záporak, žiaden geniálny zlodej ani žiaden nečakaný trik... ()

K1K0

Kevin Hart by mal prestať točiť akčné filmy a začať sa venovať komediam alebo standupom. Za mňa nezáživné a nazujimave, táto misia ukradnúť miliardy v zlate ma osobne nijak neinteresovala, všetko prebehlo rýchlo s pomocou modernej techniky, sa skupine podaril triumf a celá lúpež nebola na zmar ()

Merotren

Prakticky to stejné jako Red Notice, akorát nudnější a zapomenutelnější. Jediným plusem je krátká stopáž. Gray má to nejlepší už dávno za sebou. 4/10 ()

ClassyBitch

Sedla jsem si k filmu, po úvodu zadělala na buchty, hodila maso na grill, nakrájela zeleninu na salát, zatímco film běžel na pozadí, pak si sedla k závěru a neměla pocit, že jsem o cokoliv přišla. Zatímco se mi spíš stává, že mě film tak pohltí, že v mokka konvičce znovu upražím kafe, tady mě u obrazovky neudrželo nic. Slabé gagy, akce spíš žádná než nějaká, z postav si pamatuju jen Kevina, tu jeho agentku a jejich pseudosoulož na záchodcích v letadle ( v jakých letadlech jsou, kruci, tak velký záchodky?). Za starejch dobrejch časů by to nešlo ani do kin, ale rovnou na VHS do půjčoven. ()

Dannyss

Úsměvný, avšak bohužel ničím zajímavý počin o krádeži. Extrémně to tlačí na pilu a hrne před sebou nálož akce, ale bez řádného vybudování charakteru postav a detailnějšího nastínění plánu. Snímek obsahuje několik zásadních nelogických pasáží, čímž vyvolává nespočet otázek, na které však odpovědi nenabízí. Jedná se o hodně hustý guláš, který toho chce jistě nabídnout dost, jenže selhává a nenabízí téměř nic naplno, případně originálního v rámci podobných žánrovek. V moment, co už přijde nějaký ten zvrat, tak se nedostavuje forma šoku, ale jen mávnutí rukou nad tím, že je to očekávatelné od samého začátku. Přestože nejde o jakýkoliv zázrak a spíše zde mluvíme o dalším průměrném akčním filmovému výtvoru, tak vizualizace a styl záběru jistých scén jsou nadprůměrné solidní, to však nemění nic na faktu, že humor je zde místy až trapný. Finální rozuzlení poněkud nemastné a se zahozeným potenciálem. 5,5/10. ()

mdf

Jako vykrást všechno co jde,přidat trošku moderní věci,ranec peněz od Netflixu a čekat,že si z toho někdo sedne na zadek a bude to mega úspěch.A ejhle,nic takového se nekoná,taková ubohá parodie podprůměrné slátaniny. ()

jara12

Kevin Hart a jeho nový akční film nesplňuje očekávání. Přestože se Hart snaží přejít k akčnímu žánru, film působí spíše pitomě a nenabízí žádné výrazné momenty. Příběh sleduje tým zlodějů vedený Hartem, který se specializuje na krádeže uměleckých předmětů. Příběh je plný nevěrohodných situací a nedostatku vychytávek, které by film povyšovaly na zajímavou akční podívanou. I přes snahu režiséra F. Garyho Graye film selhává v budování napětí a zábavnosti. Výsledek je nezáživný a umělý akční film bez větších kvalit. ()

tein

Je to blbina? Ano je! Zaslouží si to 4*? Ne! Přesto v porovnání s těma všema neskutečnýma hovadinama co Netflix, Disney apod. natáčí je i tento vesměs průměrnej akčňák vlastně jakýmsi skvostem, aneb "mezi slepými jednooký králem". Jelikož teda mnohé ostatní filmy poslední doby rapidně snižují laťku, tak tomuto filmu dávám extra jednu * a to jen za to, že není až tak moc debilní jako jeho konkurenti. ()

JayVr

Kvalitními stránkami filmu je kvalita akčních efektů a vizuál samotný, které jsou odrazem budgetu filmu. Zde ale klady bohužel končí. Film je velice předvídatelný a kopíruje všechny profláklé schémata "heist" filmů. Film působí jako beta verze Underground 6 s Ryanem Reynoldsem, který, co se týče zápletky, byl průměrným filmem, ale co mu chybělo v plot twistu, dohnal v dynamice, vtipu a charakterech. Vlastně ve všech věcech, který Hartův film postrádá. Rád bych napsal, že se jedná o oddychový film, ale i při nekritickém dívání člověka výrazné nedostatky iritují, což znemožňuje si film jednoduše užít. ()

Jimmy73

Vydržel jsem 10 minut, při honičce v lodí sedí jednou řidič policista jednou vlevo, hned zase vpravo a tak pořád dokonala. K tomu příšerné písně, takže nic pro mě. ()

johin

Promarněná šance. Dobrý cast, ale heist filmů už je celkem dost, takže laťka je vysoko. Nebylo to nekoukatelné, ale zároveň jsem tam neměla tolik nervy, stresy jak bych chtěla. Bylo ale zajímavé sledovat Harta hrát někoho vážnějšího, někoho z koho si tam jen všichni dělaj srandu aby se pak klasicky komediálně vzteká. ()

Foghorn

Existuje řada mindless filmů s hloupou akcí a snappy dialogy, se kterými člověk rád pobude, ale nezanechá to v něm žádnou hlubší emoci. Tohle není jeden z nich. Je to nejméně "filmový" film, jaký jsem za dlouhou dobu viděla. Chutná nemastně, neslaně, změřit se nedá, zvážit ho nejde.. Je to naprosto nehmotná masa situací, které nemají žádnou hloubku. Existuje v něm hmatatelná snaha emulovat několik docela milých moderních žánrovek, jako je Armáda lupičů nebo Armáda mrtvých, a to včetně knock off verze excentrického blonďatého Evropana. Toho v lepším případě  hraje Matthias Schweighofer, v horším případě, tedy v tomto filmu pak Billy Magnussen. Smutné je, že i tak je právě on spolu s Vincentem D´Onofriem jeho nejlepší část. Kevin Hart prostě při nejlepší vůli není super spy typ a forced perspective záběry jsou legračně vidět. ()