Profesionální zloděj a jeho tým expertů chystají obří akci – loupež půl miliardy dolarů ve zlatě z trezoru na palubě letadla 12 kilometrů nad zemí. (Netflix)

SidneyP

Nemůžu si ani vzpomenout, kolikrát už podobnej formát byl zfilmovanej, a tentokrát je to vše opět jak přes kopírák bez jakékoliv invence. Agentura přijde za týpkem zlodějem a jeho partou, že potřebuje pomoc s miliardářským bossem, který dělá ve světě bordel. Agentka se samozřejmě taky zná s hlavním hrdinou. Parta je složená z krásky, hackera a mistra přes trezory/zámky/vloupačky. Hlavoun týmu dá v jednom čase pokyn, že je nutné od práce odejít, protože je to moc nebezpečné. Tým nesouhlasí, jsou spolu s ním. Cestuje se po celém světě, lokace střídá lokaci. A takhle jedem celý film :) Zní to asi povědomě, co? Za co teda 3 hvězdy? 1) Za krásky, of course. Furt lahodí pánskému oku. 2) Kevin Hart NEHRAJE sám sebe. Šok, já vím, ale příjemná změna a dá se na to koukat. 3) Film dobře odsejpá. Nic víc k tomu říct nemůžu. ()

Hapretor

Hart mi nebyl protivnej ... hlavně neměl ten svůj "ječák", když se snaží přehrávat a být vtipný ... a čas to zabilo ... takže splněno ... ale žádnej vejvar .... čekal jsem víc vtipu a ne akci a la rychle zběsile ... tedy fyzika logika kde nic tu nic ... ale jinak ok ... ()

domirovec

Přesně jak jsem si myslel, když jsem poprvé viděl trailer. Ne, pouze na základě traileru jsem samozřejmě nepoznal, zda-li se bude jednat o originální snímek, který fakt zazáří, nebo jestli to bude zcela nekoukatelné. Takže takhle, nekoukatelné to nebylo, ovšem žádný zázrak se však taky ani náhodou nekonal. Je to sice něco, co je možné v klidu dokoukat, ale udržet si pocit nulového zklamání je naprosto nemožné. Je to úplně bez života. Celý ten film působí jako ve vzduchu, 12 kilometrů nad zemí bezvládně vlající hadrová panenka. Není to úplně o ničem, ale postrádá to jakoukoli existující originalitu či nápaditost, která by to držela jakž takž pohromadě. Nic od toho tedy opravdu nečekejte. Je to úlet, a to vážně doslova. 2/5 ()

BOURQUE

F. Gary Gray tak trochu vykráda sám seba, keď si uvedomujeme, že Lift by mohol byť aj takým vedľajším projektom filmu The Italian Job. Jednoduchý a predpokladateľný scenár, kde žiadna „nečakaná“ zmena v príbehu vás neprekvapí (keď jeden z členov tímu pred začiatkom akcie povie, že sa nezúčastní akcii tak je jasné, že v akcii sa zúčastní a bude sa jednať o „nový“ plán, o ktorom diváci ešte „nevedia“). Z hereckej stránky mám pochybnosti o správnom obsadení predovšetkým zo strany Kevina Harta a bohužiaľ Jeana Renoa. Osobné hodnotenie: 68% (**) ()

Ydrosten

Obsazení - v pořádku, sice chybí chlap s kozama, nebo ženská s pérem, ale splněny normy máme. Humor - dáme ho tam, protože bez hlášek, prdění, zvracení, dvojsmyslů a rasistických poznámek to nebude nikoho zajímat. Příběh - vezmem 6 filmů, dáme tomu debilní zápletku a woalááá, máme novej film. Hudba - dáme tam tu moderní zkriplenou vrzatinu a lidi se z toho udělají. A třešinku na dort, hackerka musí být šikmoočka a žena, protože víc klišé už tam nenarvem. ()

John80

Slabší film, od ktorého netreba veľa očakávať ,malo akcie , či humoru ,možno niečo pomenej z akcie na konci filmu ale ináč žiadna sláva ,nenápadne prerobené lietadlo, ktoré sa nápoji na skutočné a lúpež zlata 2* ()

bearmeedek

"Uvolněná žánrovka s loupeží ve 12 000 metrech žádné velké nároky na diváky neklade a velmi pravděpodobně bude hitem". Takto to píší jinde. Ovšem místním hodnotitelům padají z klávesnice jen samé sračky. Nebyl jsem si předem jistý výsledkem, ale film je tím, za co se vydává. Akční komedie.  Takže zábavný, a to splňuje. Je jedno, že děj obnáší opotřebované klišé. Je tu film s novým zpracováním, jinými herci a "jinou" zápletkou. Opravdu se v tom nemusím dál hrabat, když chci, aby mě film "jen" pobavil. A k tomu bonus pro mě: prvních 12 minut se odehrává v Benátkách. ()

Likan7

Totální kravina, díky které Hart doufá, že nebude muset furt pištět kolem The Rocka a podobných. A zatím se mu vyšťourat se z téhle škatulky nedaří. Nezajímavý, neakční, hloupý film s nezajímavým obsazením i vizuálem. Čekal jsem akční béčkovou blbinu, ale ZÁBAVNOU. A dostal jsem přesný opak. ()

rublik05

V letu je standardní akční komedie z produkce Netflixu, jež není nijak zvlášť originální, nejvíce zaujme především hereckým obsazením, což je také jeden z mála kladných aspektů tohoto filmu. Snímku zoufale chybí větší množství akce a fungujícího humoru, vizuál je místy fakt škaredý a zbytečně moc umělý, logiku ani nemá smysl řešit. Na druhou stranu mě mile překvapilo vcelku svižné tempo, není to vyloženě úplně blbě natočené, každopádně podruhé se na to s největší pravděpodobností už nepodívám. Potenciál tam určitě byl, výsledkem je však přihlouplá, tuctová záležitost na jedno použití. Až se mi nechce věřit, že tohle natočil režisér Rychle a zběsile 8 a Ctihodného občana... 4/10. ()

JohnnyKladno

Tenhle film je neskutečně nesmyslný, bohužel ne tím "správným Hollywoodským" způsobem. Mě tedy ani Loupež po italsku, od stejného tvůrce, nic moc neřekla. Tohle je pokus o velmi podobnou věc, jen v moderním pojetí. No, za mě se to nepovedlo strašně, je to hloupé, když se to pokouší o nějaký vývoj postav tak to vůbec nefunguje, zápletka je až stupidní, řešení situací snad ještě více... No a celé to korunuje Kevin Hart... Proč má hrát v akčních filmech a s někým se tam "prát"? Nevtipný, 157cm vysoký neherec? 15% Ani ta Úrsula to u mě nezachránila :-) ()

BFG2000

Je to natočené celkem svižně, jsou v tom docela prima herci, občas jsou k vidění pěkné záběry, ale tím to tak hasne. jinak je to stejně stupidní, jako kterékoliv Fast and Furious, se kterým to má něco společného? Ani nevím, to je asi jedno. Celkem znechucené pocity po konci... ()

Shitonit

Jsem totálně nadšen, klasická ujeťárna alá šup a z jalový kozy vymámíme tele. A to se povidlo, páč se jedná vo krimikomediji, a je to kriminální a i komedije, našlapaná turboakcema, zápletkama, akčňáci jsou miloučce blboučký, rekvizity stroje a tak jsou parádní a celkově mi to nahodilo mozkozávitnice k totální spokojenosti. A vo to de. No ni? :-) ()

papadoce odpad!

Netflix sa udrel opäť po vrecku, zaobstaral skúseného režiséra, niekoľko hviezdnych ksichtov a natočil vykrádačku zlodejských filmov. No a čo. Lenže film má neskutočné množstvo slabín. Najväčšou slabinou ihneď od prvej sekundy je Kevin Hart. Lenže týpek si to produkoval a tak ho nemohol nikto zo zoznamu vyškrtnúť. Omyl omylov a to mi pritom štandardne nevadí. Herecky je vlastne neherecký takmer celý zlodejský tím. Ku tomu scenár písal chromý lúzer po lobotómii a akčné scény boli natočené tak béčkovo až to bolelo. No proste materiál nehodný eFGéGého. Najviac mi je ľúto, že v tej sračke hraje Vincent so Jeanom. A ku rasovej a rodovej vyváženosti tímu zlodejov sa už vyjadrovať ani nejdem, lebo to je trápne jak stonožka. Mrzí ma, že svoj čas pálim na také …., ale aspoň som si očistil zeleninku a uvaril sviežu jarnú polievku. Nepozerajte to. Fakt katastrofa. Len kvôli Vincentovi som tu nechcel napáliť odpad. S kufrom proti pištoli? To vážne? Pristávacia dráha pre lietadlo očistená pre kolesá a osvetlená, ale krídla režú ľadové kocky? Sú tam ešte iné chuťovky abstraktnej logiky. A veta, spojte ma z NATO, ma odrovnala definitívne. Tak mi povedzte kto je tu kkt. Vlastne nie, až veta o minútu mi odpálila dekel úplne. Dajte mi NATO. 😂😂😂. ()

PichyjePan

Nudná srágora, která nemá krom zabitého času co nabídnout. Dosti nezajímavé, místy až otravné obsazení ve filmu, který postrádá byť jen štipec originality a především zábavnosti… ()

Mamlas

Hlavního otravného užvaněnce nemusím a proto byla první skoro celá hodina, kdy jenom dřístali o blbostech, dost utrpením. Pak přijatelná půlhodinka s trochou akce. Nedoporučuju sledovat, pokud nemáte v krvi aspoň 1 promile alkoholu, jinak by vám mozek mohl stávkovat, cukat se, či se obracet naruby. ➡️ 42% ()

cerdax2

Pekne to shrnul Marcos22, ja bych jen doplnil, ze me za oci tahaly technicke nesmysly - namatkou - letadlo (ne)rozpadajici se na pozadani ci snadna manipulace s desetitunovou kostkou zlata :). 45% ()