Vynálezca, astronaut a vedec Dr. Reed Richards (Ioan Gruffudd) stojí len krôčik od uskutočnenia svojho celoživotného sna – expedície do stredu kozmickej búrky. Veľké zníženie vládnych grantov jeho historicky významnú výpravu takmer zruší, ale nakoniec Reed príjme ponuku finančnej výpomoci od svojho dávneho soka z vysokej školy, Victora Von Dooma (Julian McMahon), teraz priemyselníka a miliardára. K Reedovej kozmickej výprave sa pripája jeho najlepší kamarát, astronaut Ben Grimm (Michael Chiklis), vedúci genetického výskumu, Reedova bývalá priateľka Sue Stormová (Jessica Albaová) a tiež aj jej výbušný mladší brat, pilot Johnny Storm (Chris Evans). S hlavným sponzorom celej výpravy, Victorom Von Doomom, za chrbtom, sa vydávajú na najdôležitejšiu expedíciu svojho života. Misia prebieha úspešne až do okamihu, keď Reed zistí, že sa mýlil v odhade rýchlosti blížiacej sa búrky. Behom niekoľkých minút je vesmírna stanica pohltená mrakmi kozmickej radiácie, ktoré spôsobia závažné zmeny v genotype všetkých členov posádky. Ich DNA je nenávratne pozmenená...rovnako ako ich budúcnosť. Dôsledky mutácií sa začnú prejavovať čoskoro po návrate na rodnú planétu: Reed získa schopnosť ľubovoľne naťahovať svoje telo a ako vodca celej skupiny získa prezývku Mr. Fantastic. Sue – teraz Invisible Woman – sa dokáže zneviditeľniť a vytvárať pevné silové polia. Johnny vďaka svojej schopnosti vzplanúť a kedykoľvek vzlietnuť sa stane známym ako Human Torch. A Ben, ktorého transformácia je najšokujúcejšia, sa premení v nadľudsky silné monštrum s oranžovou kožou, ktorá je tvrdá ako kameň – Thing. Tieto genetické mutácie sa im spoločnými silami podarí obrátiť v obrovské prednosti. Rozhodnú sa využiť svoje výnimočné schopnosti k tomu, aby prekazili zlomyseľné plány teraz tiež zmutovaného Dr. Dooma a ochránili obyvateľov New Yorku pred ďalšími nebezpečenstvami, ktoré by ich mohli ohroziť... (TV JOJ)

listo

Takový Čtyřlístek s Bobíkem, Myšpulínem, Pinďou a Fifinkou po americku. Jakkoliv tento druh kinematografie nesnáším, tahle komiksovka pro děti a umírněné pubescenty se docela povedla, také díky občasnému humoru a minimu plytkého proamerického filozofování, kterým překypují jiné snímky podobného ražení. ()

v.indruchova

Mě tato "pohádka" pobavila :)... tak šup cvičit, studovat...jelikož na nás asi těžko z nebe spadnou super schopnosti. Na to, že je ten film starý 10 let, má dobré efekty. Herci šikovní a hodící se do role. ()

LencaN

Hrdinská srandička pro náctileté. Nic hlubšího v tom nehledejte. Kvalitní scénář tu chybí, postavy jsou plytké, všechno je okaté, umělé, superschopnosti jsou fakt vtipné a triky ani hodnotit nebudu. Prostě pokud chcete jen vypnout a nečekáte kvalitu, tak budete spokojení. Jako jednorázová akce fajn, ale tím jsem skončila. ()

brasek

Priemerné dobrodružstvo, ktoré mierne chytí za srdce mladšiu generáciu, ktorá túži po supermanovských vlastnostiach. Ako problém filmu vidím samotný príbeh, ktorý neponúka nič veľkolepé. ()

Franki69

Tahle roztomilá komiksová nablblinka ještě z dob před Avengers s Kapitánem Amerikou polehoučku získává na ceně. Chris Evans je jako Human Torch ve své „předkapitánovské roli“ fakt za jelito. Stejný příběh byl znovu zfilmován poměrně nedávno (2015), ale tato verze, z roku 2004, je prostě žánrově a stylově čistá komiksárna pro děti a takovou už zůstane. Nebere se vážně a o to je lepší než těžkopádně zvážnělá „druhá verze“. Někdo nedá dopustit na Popelku nebo Zdeňka Trošku, já jako ryzí zábavu volím tohle zpracování Fantastic Four. Pro mě je to za 80%, ale berte v potaz, že jsem v podstatě dost hravej. ()

Dr_Berry

Po letech jsem aktualizoval hodnocení. Tříletý syn chtěl vidět film s Doctorem Doomem a Thingem...a tatínek Jessicu Albu v těsném neoprénu. K mému překvapení lepší než si pamatuji. Pořád je to kravina, ale mnohem lepší než F4 z roku 2017. Skvělej neurážející komiksovej průměr na podzimní neděli. ()

dagyšpandr

Hezky barevný popcorn bez špetky inteligence, ale se sympaticky vypadajícími herci, z nichž někteří by potřebovali navštívíit kurz herectví (obzvláště Jessica Alba). Děj filmu je naprosto nicotný, triky ucházející a klasické navnazení na další pokračování. ()

hrabě_olaf

asi to mělo puvodně konkurovat spedermanovi, batmanovi a jinejm ...ovi - mno, ale nekonkuruje - ta druhá hvězda je pro producenty, topení peněz jim jde ()

Pinochio

Možná trochu nadsazené, ale v porovnání s X-Meny se mi to docela líbilo. Zajímavá zápletka, pokus o řešení problému, velmi dobře zahrané postavy. Nebylo vše optimální, trochu podivný závěr, proto 4 *. ()

zurivymlok odpad!

Komiksový fanoušek moc nejsem. Pořád to zkouším, ale s vyjímkou excelentního Sin City odcházím vždy naprosto znuzený a zklamaný. Jessica Alba vážně neumí moc hrát, ale její krása je naprosto neuvěřitelná. ()

veere odpad!

Boužel, spíš naštěstí, jsem neviděl celé, jen tak letmo koutkem oka a zjistil, že jsem o nic nepřišel. Čtyři naprosto nesympatické postavy se mění na ještě nesympatičtější "hrdiny" - chybí tomu poetika, nějaký příběh a z vizuálu se mi dělalo špatně (možná to bylo víc alkoholem v krvi, ale film rozhodně přidal). ()

r.carlos

Dobrá pohádka s množstvím triků. Jako dítě jsem viděl animovaný seriál a takto nějak jsem si představoval hraný film. Na odreagování dobré. ()

Záporácká týmovka od Marvelu našla režiséra

Záporácká týmovka od Marvelu našla režiséra

10.06.2022

Nejdůležitějším projektem Marvelu v příštích pár letech bude podle všeho reboot Fantastické čtyřky. Do třetice všeho dobrého to totiž chce mít Kevin Feige správně, a podle posledních drbů by se… (viac)

Nová Fantastická čtyřka má režiséra

Nová Fantastická čtyřka má režiséra

11.12.2020

Studio Disney včera mělo schůzi investorů a krátce na to rozbilo internet naprosto drtivou náloží nových oznámení. Mezi těmi největšími? Reboot Fantastické čtyřky tentokrát konečně pod dohledem… (viac)

Kevin Hart si zahraje Monopoly

Kevin Hart si zahraje Monopoly

19.01.2019

Ve světě, kdy svůj vlastní film dostaly už i chatovací emotikony, není žádným překvápkem, že se filmového zpracování dočká i slavná desková hra Monopoly. Film je přitom v plánu už řadu let, teprve… (viac)

Dohodnuto! Disney kupuje Foxy

Dohodnuto! Disney kupuje Foxy

28.07.2018

Konečné rozhodnutí padlo a studio Disney tak definitivně pořizuje 21st Century Fox za cenu 71,3 miliard dolarů. S obchodem souhlasilo 99 % akcionářů obou společností, vyjímaje jednoho akcionáře… (viac)