Jak říct rodině, že jste nemocní? Zpráva o Filipově rakovině otřese celým jeho okolím. Navíc v situaci, kdy jeho máma Jarka vyhodí tátu Mirka z domu, protože má oprávněný dojem, že zanedbává ji i jejich manželství. Filip se snaží žít jako dřív a kombinuje radioterapii se studiem a sportem. S tím ale nepočítá nikdo. A nejméně jeho tělo. (Česká televize)

Hombre8

Opět natočeno velmi rozporuplně. Místy nuda, místy se to vytáčí až do červenýho. Scény s dementními rodiči už nemá smysl sledovat, rovnou přetáčeny. Ten narativ, že chlap maká jako vzteklej celý život, všechny živí, vybuduje existenci pro rodinu a pak je parazitkou vykopnut z vlastního baráku na ulici jako prašivý pes, protože nedostatek pozornosti... A ještě dolézá jak idiot... Na to se jaxik dívat nedá. Pokud bude tento trend pokračovat, hodnocení už půjde od příště dolů. Bohužel. Ale rodičovské scény jsou opravdu na úrovni odpadu. ()

castor

Minule si sotva pamatoval křest svého synovce, protože zpráva o rakovině s člověkem jednoduše zatřese, teď se pokusí zkombinovat léčbu se studiem i sportem. Bohužel u toho ve velkém asistují ti dva: ano, rodiče. Chápu, že jejich linie „kam se poděl náš vztah“ má představovat jisté odlehčení těžkému tématu, ale jejich kroky prostě nefungují, jejich postavy jednoduše nejsou z masa a kostí a jejich inteligence nenasvědčuje tomu, že společně vybudovali prosperující firmu. A pozor, chyba není v hercích, ale ve scénáři. Nechybí nejotřepanější příběhová klišé i snaha být za každou cenu (obrazově) cool a fresh. Ale rád se podívám i příště. ()

LachtanShows

Kopáčová je prostě dobrá režisérka, po Ochránci tu máme konečně další seriálovou pecku, která zabaví všemi svými aspekty. Filip Březina je extrémní sympaťák a ta snaha pojmout to stylisticky světově, ne jen vyumělkovaně ve stylu Ulice a dalších ko*otin, to v tom našem malém českém rybníčku hrozně cením. ()

OtokPag

Filipova rodina je “extratřída”. Fotr vůl, matka kráva a ségra sice čumí jak tele, ale je aspoň citlivá. Ještě, že má opravdové kámoše ragbisty. V nemocnici bylo od prvního okamžiku jasné, že ho na stáži “sežerou” ambiciózní “kolegové”. Už se míň šuká a víc řeší diagnóza, tak by to mohlo oslovit i prudérnější část diváků ČT1. Určitě dávám 5 “šišek” 🏉🏉🏉🏉🏉 ()

honajz

Nevím, natočené je to skutečně profesionálně, ale některé scény jdou podle mne mimo realitu a jiné scény jsou pořád strašně nečeské. A fakt manželka, která zná svého manžela tolik let, nepochopí, že ta dlaždice je pro ni do prčic pocta? Ano, sice z jeho pohledu, ale je to pocta. Kdyby byla ta ženská co k čemu, ocení manželovu snahu a tohle shovívavě přejde. A to ragby mě taky dere a zajímalo by mě, kdo je trénoval doposavad. ()