S novým prostředím Aničce stouplo sebevědomí. Na ministerstvu se zorientuje rychle a kromě nových kolegů se seznamuje také s tím, jak fungují podvody s dotacemi. Šéfové kabinetu ministerstva kultury Coufalové se Anička příliš nezamlouvá. Coufalová si všímá Aniččiny zvědavosti a začíná si na ni dávat pozor. Anička se snaží Vichrovi zavděčit jak se dá a očividně to zabírá. Zkouší k němu dostat přes jeho řidiče Ondru, kterému se Anička líbí. Kolem kanceláře se motá další lobbista - Šíma. Coufalová se tváří jako nedobytná pevnost, Anička po poradě s Krčkou vycítí příležitost. (prima+)

marhoul

Mé guilty pleasure pro letošek bychom měli. 😂 Válím se smíchy, je to výborné! Vyorálek se pro roli politiků a jiných vládních entit z všelijakých nečasů naší historie narodil, já na něj koukám, jak se láduje z nachystaného talířku a padám smíchy z gauče, Eva Podzimková jede bomby, člověk té svini nakonec i fandí, je to teda kýbl všeličeho, ale natolik zábavné, že ani neřeším určité dramaturgické blbinky, mě to prostě baví! 😝 V poločase chválím, jako drama bych to neoznačila ani náhodou, v kontextu lednové milošti to chytá ještě pikantnější říz, skutečně "Kterak jedna prodavačka, zde ficka v bufáči, roztočila kabelku a co z toho bylo." Tohle si dejte. 😆 ()

Bozvav

Dějově malinko naivnější, Anička, která je na ministerstvu kultury se schází z bulvárním novinřem vcelku veřejně, špionáž má v malíku a ministr jí zobe z ruky.  Tím, že se děj přesunul do kabinetu ministra, ubylo zajímavých postav, Coufalová v podání Barbory Munzarové působila dosti rozpačitě a nezaujatost její svědecké výpovědi  by rozcupoval i podprůměrný advokát s ještě nezaschlým diplomem v brašně. Maličko slabší, cca tak za 55%. ()

castor

Sněmovní kantýna je minulostí, Anička je na ministerstvu kultury. A dál se běžně veřejně schází s bulvárním novinářem? Nicméně zvažuje, o koho rozšíří své milenecké portfolio. Co rovnou nezkorumpovatelný ministr Tomáš Vichr s pověstí mnicha? Co když navíc na jeho resortu „existují“ podvody s dotacemi? Škoda poměrně nevyužité Pavly Gajdošíkové. Přístup do notebooku ředitelky kabinetu, které Anička dost nesedí, je zatraceně snadný. Stejně tak usvědčení jí z dost zásadních skutečností. Platí, že stále spíš kloužeme po povrchu, klišé se kupí, mnohé stojí na náhodách či naivitě postav, které by přitom měly být opatrné. Ale jo, má to něco do sebe, namísto zákulisních službiček se hlavní aktérka sápe vzhůru jinak, aneb když je žena nebezpečnější než političtí oponenti. ()

William_

Z počáteční euforie se v polovině seriálu začíná projevovat jakási kocovina. To co fungovalo na začátku mě už tak nepřekvapuje a hodně scén působí naivně až nereálně. Pořád se ale jedná o parádní podívanou, která se snad pochlapí a překvapí nás něčím originálnějším než tím, co jsem v této epizodě viděl. ()

walkingdead

Začíná mě to bavit, ale víc než 3* dát nemůžu hlavně kvůli naivitě scénáře, kdy všechno do sebe perfektně zapadá a probíhá přesně podle plánu bez komplikací, "Mata Hari" se schází s bulvárním novinářem bez problémů na veřejnosti, její lži, které se dají snadno ověřit, si nikdo neověřuje atd. Nicméně proti standardu televize prima je to tak o 2 třídy výš i díky Podzimkové, která chladnokrevnou mrchu hraje vážně skvěle. ()