Los Angeles 1996 - policajt John Spartan (Sylvester Stallone), nazývaný Demolátor, v súboji s napoly geniálnym, napoly šialeným zločincom Simonom Phoenixom (Wesley Snipes) spôsobí nešťastnou náhodou smrť dvadsiatich rukojemníkov v troskách explodujúceho domu. Trest je vykonaný hibernáciou - zmrazením na desiatky rokov. Pre Phoenixa za jeho zločin, pre Spartana za neúmyselné zabitie... San Angeles 2032 - dokonalé mesto, plné harmónie, mieru a bezpečnej telepatickej lásky. Len kdesi v podzemí živorí skupina "zlých" ľudí, veriacich v slobodný život. Keď zločinec ako Phoenix počas konania o podmienečnom prepustení (čisto formálnom) ujde do tejto nenásilnej oázy mieru, polícii nezostáva nič iné, než priviesť k životu i Spartana, aby zachránil celé mesto. (TV Markíza)

Mykhaluu

Z nostalgie, jaká to byla zábava před lety v kině... Převychovaný Sly na štrykování byl super... a plno vtipných nápadů.... A hlavně se film netvářil smrtelně vážně!!! :) ()

Vikinec

Tak tento film je bomba. Je spodivem, že Stallone tady "hraje". Dva primitivové v trochu legrační budoucnosti působí v barvách Slye a Snipse svěže a působí tu pravou katastrofu v nudných životech našich zadků (opak předků). Nadávat na Stallona je zbytečné, ukázal však svaly a v českém znění neuvěřitelnou snůšku slušných neslušných nadávek. Zabít překladatele. ()

Stejšn

Postavy jednají naprosto nesmyslně až přihlouple (zvlášť Sandra je většinu času vyloženě na facku), děj je chvílemi nelogický, scénář místy naivní, ale i tak - výborná zábavá, plná skvělých fórků a narážek. ()

sefa

Tenhle film patří nedomyslitelně k mému dětství. Sylvester, Wesley a mladá Sandra Bullock rozjeli výbornou show od začátku až do konce. Skvěla hláška střída ještě lepší... Vynikající film na odreagování. ()

Dinsberg

Jedna z mála akčních komedií, ketrá ani po letech neztrácí kouzlo. A že by ten vtípek se Schwarzeneggerem nemusí zůstat jen vtípkem, mohl tehdy jen málokdo tušit. Hlavní poklony vysekávám Wesleymu Snipesovi, který Simona Phoenixe hraje s evidentní chutí a radosti ze záporné role. Škoda jen, ústřední trojice hltá až moc prostoru, vedlejší figury se do děje daly zapojit trošku víc. ()

pekas

Pořád hodně dobrej film i po 17 letech. Sice taková budoucnost nahání husí kůži (zákázaná čokoláda, koření a tělesný kontakt - no fuj), ale vtipných momentů z ní vytěžili dost. Buďte dobří! 85%. Bohužel se tento film ukazuje být více vizionářským, než bych si přál. My do podobné budoucnosti fakt míříme!!! ()

driftm

Velice dobře jsem se bavil-sranda,sranda,akce,akce,akce,akce,akce,sranda,akce,sranda,.....prostě víc než dobrý film,ale doufám že nebudem žít v takový společnosti to bych se radši zabil! ()

Anagram

Tomuto filmu prostě nic nechybí, sranda, akce, záporák dle mého gusta, Slája v nejlepších letech, přihlouplá Sandra Bullock a hamburger z krys. ()

x_silver

Viděl jsem to poprvé, líbilo se.Viděl jsem to podruhé, zdálo se mi to horší.Viděl jsem to potřetí a přišlo mi to jako úplná pitomost.Tak už to radši nechci nikdy více vidět. ()

Uberlord

Přemýšlel jsem, jak film ohodnotit... a myslím si, že za herecké výkony, skvělí nápad dotažený do detailu a vynikající vtipy, můžu dát klidně 5/5 a mohu v klidu spát. ()

LADAS79

Dobrý film o policajtovi a utikajícímu zločinci kteří byli zmraženi na hodně dlouho ale nějak se to vysmeklo a znovu stojí proti sobě v tů chvíli začínají ty praví honičky. ()

Mugs

Já to snad viděl 100x! Na tomhle jsem vyrůstal. Komediální akční pecka nabitá hláškama, který umím do dnes! Sly v nejlepší formě. Snipes jako krutej záporák a Sandra? To byla láska mých předpubertálních let. Nejednou jsem o ní měl vlhký sny. ()

meemini

Velmi aktuální film pro léta budoucí (čipováním lidí počínaje a řízením se zákony někoho, kdo ví, co je pro nás nejlepší konče..) Zároveň pro léta tak blízká, že nebude nutné být zmražený - brzy se toho všichni dožijeme i bez téhle brutální procedury. Demolition man má spoustu povedených fórů a kdybych byl Stalonem, tak bych po naivní a (prostě mi tak připadala) nažhavené Sandře Bullock vyjel takovým způsobem, že by nestačili tisknout ,,porušení morálního statusu" pokuty. Mimochodem, pokud bych byl rozmražen v takové společnosti, to radši zpátky k ledu... Buď dobrý Johne Spartane!! ()

Stallone chystá pokračování Demolition Mana

Stallone chystá pokračování Demolition Mana

09.05.2020

Herec Sylvester Stallone má poměrně ikonickou kariéru, specificky jeho série Rocky a Rambo zůstávají dodnes naprostými kulty. Z čeho se ale kult na papíře nikdy stát neměl, a přesto film zaznamenal… (viac)

Rodriguezovo „město bez hříchu“

Rodriguezovo „město bez hříchu“

21.02.2009

A Sin City 2 se opět odkládá. Šéfové produkční společnosti Dimension Films totiž oznámili, že Robert Rodriguez pro ně natočí sci-fi thriller Nerverackers. A bude se muset do natáčení pustit co… (viac)