Los Angeles 1996 - policajt John Spartan (Sylvester Stallone), nazývaný Demolátor, v súboji s napoly geniálnym, napoly šialeným zločincom Simonom Phoenixom (Wesley Snipes) spôsobí nešťastnou náhodou smrť dvadsiatich rukojemníkov v troskách explodujúceho domu. Trest je vykonaný hibernáciou - zmrazením na desiatky rokov. Pre Phoenixa za jeho zločin, pre Spartana za neúmyselné zabitie... San Angeles 2032 - dokonalé mesto, plné harmónie, mieru a bezpečnej telepatickej lásky. Len kdesi v podzemí živorí skupina "zlých" ľudí, veriacich v slobodný život. Keď zločinec ako Phoenix počas konania o podmienečnom prepustení (čisto formálnom) ujde do tejto nenásilnej oázy mieru, polícii nezostáva nič iné, než priviesť k životu i Spartana, aby zachránil celé mesto. (TV Markíza)

pistolpete

Spolu s Cliffhangerom najlepší film, kde sa stallone vyskytuje. Veľmi som sa bavil aj tým, že tento film bol poňatý ako komédia, čo mu veľmi prospelo. Dobre zahral aj Wesley Snipes ()

azopard

Nevím, jak vám, ale když někdo vysloví jméno Wesley Snipes, okamžitě se mi asociují dvě postavy: Blade a Simon Phoenix. Díky jeho průpovídkám a hláškám stojí tenhle film za shlédnutí a to hlavně dabované verzi. Namísto strohého anglického f**k vám Phoenix v podání Bohdana Tůmy bezostyšně doplňuje slovník sprostých slovíček. Pro SLYe v té době jedna z lépe zvolených rolí, "tupoučká" Sandra mu vtipně asistuje a je z toho kvalitní akční podívaná: - "Konečně našel sobě drobného, pěkně jste ho ožral." - "Říká se sobě rovného a dožral jste ho…." ()

Maverick*

Sakra, hlášky z tohoto filmu z Vás udělají baviče večera. Velmi vizionářský film v případě jednoho californského guvernéra. Buďte dobří! ()

Molerat

Tohle jsem viděl několikrát a vždycky se bavím představou budoucnosti jaká je nám tady předkládána.Myslím, že jednou taková budoucnost bude reálná.85% ()

bax

Veľmi dobré akčné sci-fi poprepletané humorom. Dobre som sa bavil. Určite jeden z tých lepších filmov so Sylvestrom v hlavnej úlohe. Len dúfam, že budúcnosť takto vyzerať nebude. Sex na diaľku vôbec nepôsobil ako niečo čo by ste chceli robiť každý deň. Skôr nikdy. ()

andrejba

svieza komedia s mnozstvom dobrych napadov, naivnuckou sandrou, drsnakom silvesterom (ktory si robi srandu z z celeho zmakcileho utopickeho politicky korektneho systemu "len ziade nasilie" a aj z prezidenta schwarzeneggra), slusny zaporak wesley a do toho skvela hudba od stinga (demolition man) - proste lahodka. mimochodom, tento film sandru vytiahol z beckovych do ackovych filmov. ()

Katty Avok

Ve světle současnosti není tahle utopie až tak přehnaná - možná je dokonce zbytečně umírněná (no dobře, tak ne ve všem, Schwarzenegegr to už pravděpodobně na prezidenta nestihne :o) ). Jako sci-fi/akce/komedie to je přesně můj šálek nenáročné zábavy, ke které se vždy s chutí vrátím 8/10 ()

Stallone chystá pokračování Demolition Mana

Stallone chystá pokračování Demolition Mana

09.05.2020

Herec Sylvester Stallone má poměrně ikonickou kariéru, specificky jeho série Rocky a Rambo zůstávají dodnes naprostými kulty. Z čeho se ale kult na papíře nikdy stát neměl, a přesto film zaznamenal… (viac)

Rodriguezovo „město bez hříchu“

Rodriguezovo „město bez hříchu“

21.02.2009

A Sin City 2 se opět odkládá. Šéfové produkční společnosti Dimension Films totiž oznámili, že Robert Rodriguez pro ně natočí sci-fi thriller Nerverackers. A bude se muset do natáčení pustit co… (viac)