Parta mladých lidí natáčí film ve vypůjčeném venkovském domě. Půvabná Kyra kreslí do skicáře tváře svých přátel a do mysli se ji tiše vkrádá záhadná postava. Všichni vědí o jejich šílených nočních můrách. Znají její temné obrázky, plné násilí a krve. Ale ještě nikdy nepotkali muže z Kiriiných nočních snů. Teď tu šanci dostali... jeden po druhém. Kruh zvráceného násilí a sadistického zabíjení se uzavírá. Stejně jako se uzavřel dům, z něhož není úniku. (oficiálny text distribútora)

bourec odpad!

Tak tohle byl další příšernej zážitek,a od chvíle,kdy jsem začal nasávat filmy,který u nás nevyšli oficiálně,už několikátej.Miluju horory,nadpřirozený,brutální,mysteriózní,plný emocí atd.Ale v tomhle neni ani zbla toho,co dělá horor hororem.Trapný herci,trapná režie,debilní příběh.Chápu,že třeba někdo začíná nebo nedostane dost korunek,ale musí tam bejt alespoň talent.A když neni,jako v tomhle případě,tak je spousta práce jinýho druhu.Úklid ulic,popelnic,řemesla,který nikdo nechce dělat,a ne se srát do filmu,a kazit mi večer .0%. ()

Numinek

Dodnes se bojím, že se sprcha přepne najednou na vařící :))) Jinak už je to delší doba, co jsem to viděla a v paměti mi to zůstává z nostalgie jako jeden z nejvíc nechutných hororů (ačkoliv už ho určitě dávno spousta hororů v tomto předčila)....a abych pravdu řekla, tak jelikož nemám náladu to vidět znova, tak vlastně doteď nevím, kdo to vlastně vraždil :D ()

eraserhead666

Další skupinka lidí uzavřená v dalším baráku plné pastí. Kromě toho všeho tu ještě pobíhá nějaký strejda a napravuje selhání pastí. Další film, v němž nejhezčí postavu odkráglujou jako první. Začínám to nesnášet. Ano, je to přesně tak strašné, jak vás napadne. Obzvláště začátek je hodně slabý. Pak nakráto poskočíte radostí při první vraždě, ale to je jen taková kvalita z omylu. Možná to má nějaké hlubší poselství, něco skrytého, co mi uteklo, ale to by mě ten film nesměl uspávat, snad by mi to pak neuteklo. 0,5* ()

misstake

Oproti tomu, že jsem od toho nic nečekal, mě tohle hodně překvapilo. Hlavní je, že i když scénář i film nejsou ničím výjimečné, tak je tu hustá atmosféra. Mez nechutnosti je ale občas s radostí tvůrci překračována a tak divák není ušetřen záběrů na vyhřezlá tepající střeva a podobně, ale jinak na večer strávený na samotě u lesa můžu doporučit. ()

DAVID.LOPAN

5 mladých lidí je vybráno, aby se zůčastnilo pokusu, při kterém budou celý víkend sledováni kamerami v domě a bude zaznamenáváno jejich chování. Po první vraždě se však dům uzavře a není z něj úniku. Zní to sice jako zaběhnuté klišé, ale zvláštní hudba, zajímavá pointa a neméně zajímavý konec, z toho dělají docela dobrý horor. Jistě je to laciné jak fóry o politicích, ale přesto to má něco do sebe.75% ()

• Snímek vyhrál v roce 2002 na hororovém festivalu Screamfest v LA. cenu za nejlepší film, režii a masky. (Halloween9)
  • Scény v domě se natáčely v Omaze, scény v nemocnici pak v Los Angeles. (Halloween9)