Réžia:
Robert ClouseScenár:
S. Lee PogostinKamera:
Gil HubbsHudba:
Lalo SchifrinHrajú:
Joe Don Baker, Elizabeth Ashley, Ann Sothern, Jim Kelly, Burgess Meredith, Richard Ng, Roy Chiao, San Tai, Steve Lee, Frances Fong, Li-Jen Hao, Sonny Barnes (viac)Obsahy(1)
Existuje stará čínská soška, která je vlastně mapou tajných akupunkturních bodů. Při správném vpíchnutí jehel, které jsou součástí sošky, se člověku navrátí mládí a sexuální apetyt, ovšem při nepřesném použití následuje smrt. Na krádež artefaktu se nechá najmout hongkongský povaleč Dan Mason, který však netuší, že po „Zlatých jehlách“ pase daleko víc stran... (Chřástal)
(viac)Hrajú
Joe Don Baker
USA
Najlepšie filmy:
Frajer Luke (1967)
Prirodzený talent (1984)
Mys hrôzy (1991)
Elizabeth Ashley
USA
Najlepšie filmy:
Šťastie (1998)
Flákači (1995)
Loď bláznov (1965)
Ann Sothern
USA
Najlepšie filmy:
Crazy Mama (1975)
Ten najlepší (1964)
Footlight Parade (1933)
Jim Kelly
USA
Najlepšie filmy:
Drak prichádza (1973)
Black Belt Jones (1974)
Three the Hard Way (1974)
Burgess Meredith
USA
Najlepšie filmy:
Rocky (1976)
O myších a lidech (1939)
Súboj titanov (1981)
Richard Ng
Čína
Najlepšie filmy:
Hongkongská policie (1976)
Mou mian bei (1995)
Bufeťák Jackie Chan (1984)
Roy Chiao
Čína
Najlepšie filmy:
Indiana Jones a Chrám skazy (1984)
Dny teroru (1986)
Xi Zang xiao zi (1992)
San Tai
Najlepšie filmy:
Bo ming chan dao duo ming qiang (1979)
36. komnata Shaolinu (1978)
Wu ming xiao cu (1979)
Steve Lee
Čína
Najlepšie filmy:
Tang ren jie xiao zi (1977)
Zhong kui niang zi (1971)
Bláznivé poslání (1983)
Frances Fong
USA
Najlepšie filmy:
Cesta okolo sveta za 80 dní (1956)
Križovatka smrti (1998)
Bojovníci s peklem (1968)
Li-Jen Hao
Čína
Najlepšie filmy:
Da ci ke (1967)
Zhong kui niang zi (1971)
36. komnata Shaolinu (1978)
Sonny Barnes
Najlepšie filmy:
Tirák Turner (1974)
Black Belt Jones (1974)
Force: Five (1981)
Tit-Wo Chu
Hongkong
Najlepšie filmy:
The Martial Club (1981)
Eight Diagram Pole Fighter (1984)
Wu zhao shi ba fan (1979)
Siu-Hung Cham
Najlepšie filmy:
Zhong kui niang zi (1971)
Mladý mistr (1980)
Drak prichádza (1973)
Ngai-Tik Man
Najlepšie filmy:
Hrdinové z východu (1978)
Tang ren jie xiao zi (1977)
Bláznivé poslání (1983)
Yuen Lam
Najlepšie filmy:
Škola hada (1978)
Projekt A (1983)
Jednoruký šermíř 2 (1971)
Lung Leung
Hongkong
Najlepšie filmy:
Zhong kui niang zi (1971)
Zhong lie tu (1974)
Shi si nu ying hao (1972)
Pat E. Johnson
USA
Najlepšie filmy:
Drak prichádza (1973)
Tom Horn - Hrdina Divokého západu (1980)
Karate Kid (1984)