Dokumentární seriál, ve kterém Harry a Meghan promluví o různých peripetiích, které museli bok po boku překonat od prvního rande až po odchod z královské rodiny. (Netflix)

zsn

Totální Pí*a a ještě větší kok*t. Zklamal mne. Ale hlavně svou rodinu. Podat tento dokument jako lásku, které svět, respektive bulvár nepřeje - co jiného se taky dalo čekat. Do supermarketu by synek nešel, tak je třeba veřejně zneúctit rodinu, která mu už nepříspívá na jeho životní standard. Hnus! Babča se musí v hrobce obracet, opravdu. S jejím úmrtím monarchie skončila. A když není monarchie, nejsou tradice. A když nejsou tradice, není lidství. ()

mira007

30% sebeprezentace Meghan jako superženy 30% ubrečenost a ublíženost na téma rasismus, 20% chronologicky odvyprávěná lovestory H+M, 10% H+M vs bulvár a 10% H+M vs královská rodina. Záleží, co člověk hledá v těch šesti hodinách, ale já byl spokojen a tak nějak jim uvěřil jejich verzi i přes tu teatrálnost, i přes ten pocit, že špinavé prádlo by se v rodině mělo prát za zavřenými dveřmi. Zajímavý náhled do života fungování královské rodiny jako instituce a za ty prachy od Netflixu ( 2,3 miliardy) bych jim přál, aby si to užili ve svém americkém domově. ()

Vieriq78

Keď sa dvaja ocitnú medzi rozumom a srdcom a bulvarom..može to vyzerať i takto… a k tomu na váhach kráľovskej rodiny povinnosť vs život podľa svojich presvedčení… škoda, mohli priniesť svetu niečo skutočne nadčasové… nie všetci vo svete vedia čím láska skutočne je ale čím skôr ich tá láska stretne tým skôr porozumejú aké dôležité je postaviť sa za ňu… tento pribeh pokračuje a mne sa určite páči ❤️ ()

tereez

Kristova noho, to byla opakující se nuda, ale tak aspoň jsem při tom stihla spoustu dalších věcí. Tak nějak mi z jejich vystupování vyplývá, že určitou míru pozornosti a dramatu oba k životu potřebují, a tak nezbývá, než se těšit, až jim za 5 let nabídne Netflix účinkování v něčem obskurním typu Výměna manželek, kde nám konečně ale už finálně budou moci říct šokující pravdoucí pravdu o tom, že je britskej bulvár jeden z nejdrsnějších a že pozice v britské monarchii jsou spíš celoživotní nevděčná práce než luxus na kolečkách. No šok, vůbec jsem to nečekala, nikdy jsem o ničem podobnym neslyšela. Omfg. ()

psychoJoa

Vlastně jsem nakonec ráda, že jsem si to pustila. Musím říct, že něco na té mediální manipulaci a bulváru je. Rozhodně bych nikomu nepřála něco takového zažít, ať už to tak fakt bylo nebo se tak třeba jen cítí. A zřejmě i rozumím tomu, že po tom všem chtěli říct tu svou pravdu, kterou si jinak museli nechávat pro sebe. Čekala jsem, že to bude poměrně ostrá záležitost, ale bylo to citlivé a pozvolné… bez urážek. Možná by nevadilo, kdyby to bylo kratší, ale i tak to bylo zajímavé. ()