V tomto dílu se během vyšetřování vraždy lichváře Karla Beránka otevírá i případ vyloupené pošty. Kapitánu Dítěti se podaří obě kauzy spojit, ale hlavně usvědčit vraha těsně před promlčením. (Česká televize)

Anianna

Že by Odložené případy po česku? Nebo snad ještě vyšší ambice - oddělení Q s cynickým detektivem Carlem Morckem? Zatím je předčasné seriál hodnotit. První díl mě zatím naservíroval pár klišé, bez nichž by se ovšem tyhle detektivky těžko obešly. Za A: poněkud asociální hlavní hrdina - kapitán Dítě. Za B: mladinká kolegyně, která potřebuje dokázat, že ač žena, má dostatek odvahy, umu a urputnosti. Za C: ambiciózní, trochu narcistní šéf. A za D: za vším hledej prachy. Kouknu na další díl. Věřím, že ta zabordelená kancelář (další klišé) ukrývá opravdu zajímavý případ. ()

Hombre8

Šoposká jako osina (Nebo je to záměr?), Krobot odříkává text jako elév (Nebo je to záměr?) a celé je to jako z produkce Primy nebo Novy. Tak aby to byl schopen jejich vyspělý divák sledovat a pochopit. Aha! On je na tom divák ČT vlastně už stejně. Pár dobrých průpovídek, sem tam gag, jinak galaretka. Třetí hvězda jen kvůli autorství. Jinak 40%. Zatím ten seriál vypadá opravdu jako ztracený případ. ()

Horn

Na seriál jsem se těšil protože mám rád Šoposkou a tohle je asi její zatím největší role. Bohužel seriál nijak nenadchnul a dál jej sledovat budu jen proto že nic jiného nového nikde nedávají a je tam Šoposká :). Detektivku hodnotím podle toho kdy odhalím vraha. Tentokrát to bylo bohužel na první dobrou. Jak se vynořil spoza barpultu, tak jsem ho měl. Další premiéru tohoto týdne Pod hladinou určitě sledovat nebudu - upoutávky mne vyloženě znechutily - trapné fráze hodné Dejdara. ()

jfaba

Poprvé hodnotím samostatný díl seriálu, protože je to první a poslední. Hrůza hrůz! Za co, soudruzi, za co? Všechno je hrozné, i ta vychvalovaná hudba Pavlíčka. Dávám *, protože jsem se dodíval do konce tohoto dílu. Edit: Druhý díl jsem viděl dvě minuty a přepnul na Kriminálku Anděl. To je taky blbé, ale je jim rozumět. ()

dyfur

........čakal som českú variantu -https://www.csfd.cz/film/136239-odlozene-pripady/recenze/ - ale žiaľ ani náhodou....celé vyriešenie: po 19-tich rokoch sa vyšetruje stará vražda a náhodou sa objaví dlžný zápisník obete, náhodou sa objavia peniaze po starej lúpeži na pošte a tak nejako hneď  z toho vyprdne nejaký chlapík a koniec..... ()

• Hotel s diskotékou, kde se udála vražda, je hotel Kladno na Kladně. (rakovnik)
  • V 17. minutě projíždí policejní auto přes Nuselský most v Praze. (Winster)
  • Bankovka hodnoty 500 Kč, sloužící jako hlavní důkaz, má v policejní dokumentaci široký bezpečnostní proužek (zaveden v roce 1999), ale v databázi na notebooku má úzký (jako před rokem 1999). (FilFee)